Galatasaray’da Karar Değişikliği!

Son güncelleme:

Christian Luyindama’nın Galatasaray macerası sona mı eriyor? Yeni sezonda  5 milyon euro bonservis bedeli ödenerek takıma transfer olan Christian Luyindama performansıyla sarı-kırmızılıları hayal kırıklığına uğrattı! Lig maçlarında yaşanan sakatlıklardan dolayı ilk 11’de oynaması için şans verilen Christian Luyindama performansıyla Galatasaray’ı şaşırttı! Galatasaray yönetimi yaşanan bu olay sonrası karar değişikliğine gitti!

Christian Luyindama Galatasaray’dan Ayrılıyor!

Galatasaray, Marcao’nun aldığı ceza sonrası ilk 11’de Christian Luyindama’yı oynatmaya karar verdi. Çıktığı maç sonrası herkesi hayal kırıklığına uğratan Christian Luyindama ile ilgili Galatasaray flaş bir karar aldı.

3 milyon euro kiralama ve 5 milyon euro bonservis bedeli ödenerek takıma transfer olan Christian Luyindama hakkında Galatasaray macerasının sona erdiği ile ilgili dedikodular dönmeye başladı. Christian Luyindama ‘nın sezon sonunda sözleşmesi bitecek fakat daha önce yapılan görüşmelerde yeni kontrat konusunda prensip anlaşmasına varılmıştı. Luyindama’nın performansı sonrasında Galatasaray karar değişikliğine gitti.

1 milyon 50 bin euro maaş ödenen Luyindama için Galatasaray devre arasında alacağı teklifi değerlendirme kararı aldı.

Yeni sezonda Galatasaray kadrosuna katılan fakat henüz kendini gösterme fırsatı bulamayan Victor Nelsson için gelecek adına ışık verdiği söylendi. 22 yaşındaki futbolcu pas konusunda dikkat çekiyor. Danimarkalı futbolcu şu zamana kadar 6 Süper Lig maçında oynadı ve 339 pas girişiminde bulundu bunların da 313’ünde başarı sağladı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.