Galatasaray’da Yapılacak Teklif

Galatarasaray’da Seri ve Lemina‘nın kiralık sözleşmesinin sona ermesinin ardından orta saha arayışı gündemde. Cimbom taraftarları, sosyal medyada takımdan istediklerini açıkça belirtiyor.

Sarı kırmızılı takım ile Beşiktaş, transferde yılın takasına imza atmak için takas görüşmelerine başlayacak. Gündemdeki yıldız oyuncunun peşinde Fenerbahçe’nin de olduğu söyleniyor.

İki takımda takas için görüşecek.

Florya’da hız kesmeden çalışmalarına devam eden Galatasaray‘da, yapılacak transferler kadar takımdan ayrılacak isimler de büyük önem taşıyor. Cimbom’un transfer yapabilmesi için satış yapması da gerekiyor.

Linnes’e Karşılık Dorukhan!

Sarı kırmızılı takımın gözden çıkardığı Martin Linnes‘e talip olan Beşiktaş’tan Dorukhan Toköz‘ü gözüne kestirdi. Cimbom bu takas için bir miktar para vermeyi dahi göze aldı.

Dorukhan Toköz, Beşiktaş’ta orta saha pozisyonunda görev yapan Türk millî futbolcudur.

Orta saha takviyesini henüz yapamayan Galatasaray, Linnes piyangosunu bekliyor. Beşiktaş’ın Norveçli sağ bekle ilgilenmesi üzerine takım, Dorukhan ile takas ihtimalini masaya yatırdı. Bu takas olduğu takdirde orta saha problemini, hem de yerli bir oyuncu ile çözme ihtimalini elinde bulunduran Cimbom, Linnes’in de maaş yükünden kurtulacak.

Cimbom, Linnes piyangosunu bekliyor.

Görüşmeler Başlamak Üzere

Galatasaray ile Beşiktaş’ın bu takas için önümüzdeki günlerde görüşmelere başlayacağı öğrenildi.

Dorukhan, 21 Mayıs 1996 doğumludur.

Sözleşmeleri Önümüzdeki Sene Bitecek

Takımların takas ihtimalini düşündüğü hem Linnes’in hem de Dorukhan Toköz‘ün de kulüpleriyle 1 yıllık sözleşmesinin bulunması takas ihtimalini güçlendiriyor. Geçtiğimiz sezonda Dorukhan, talihsiz bir sakatlık yaşamıştı. Futbolcu, yalnızca 9 maça çıkabilmişti. Orta saha oynamasının yanında sağ beke de geçebilen 24 yaşındaki genç futbolcu, sakatlık öncesi A Milli Takım’ın da önemli isimlerinden biriydi.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.