Derbi hazırlıklarında antreman görüntülerini paylaşan Galatasaray

Galatasaray’dan Derbi Öncesi Büyük Hazırlık!

Süper Ligin 19. haftada oynanacak olan Beşiktaş- Galatasaray derbisi için takımlar, antrenmanlara başladı. Derbiye hazırlanan Galatarsaydan Antremanlar ile ilgili görüntüler gecikmedi. Sarı- kırmızılı takım, derbi için yaptığı hazırlıklarda konsantrasyonu ön plana çıkaran, antreman görüntülerini sosyal medyada paylaştı. Antreman görüntülerini paylaşan Sarı- Kırmızılı takım, paylaştığı görüntülerde fırtına sesi kullanması dikkat çekti.

Süper ligin 19. haftasında saat 19:00’da oynanacak derbi için Galatasaray’ın hazırlıkları sürüyordu.

Can Tango ve Ceyla Büyükuzun Derbi Öncesi Transferleri Konuştu.

Antraman görünlerini paylaşan Galatasaray’ın ardından görüntülerde görülen futbolcuları konuşan Can Tango ve Ceylan Büyükuzun, derbi öncesi kritiği paylaştılar.
Can Tango, Galatasaray’ın haftayı kaosla geçirdiğini belirtti. Can Tango” Galatasaray, bu kaostan beslenirse bi reaksiyon verebilir. Galatasaray’ın bu reaksiyonları daha önceki derbilerde de gösterdi” diyerek geçtiğimiz haftanın kritiğini yorumladı.


Muslera’nın antremanlarda görüntülenmesine dikkat çekerek 7 ay sonra Muslera’nın saha da ilk görüntülerinin göründüğünü vurguladı. Önümüzdeki haftalarda Muslera’nın oynayacak olması Galatasaray’ın ara transferde yapamadığı yılın transferi olacağının vurgusunu yaptı. Eksikleri ve analizleri ile derbi öncesini yorumlayan Can Tango ve Ceyla Büyükuzun, eksiklerin olmasının bu maçı etkileyeceğinden de bahsetmeden geçmedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.