Galatasaray’dan Rachid Ghezzal Bombası!

Aytaç Kara, Alpaslan Öztürk ve Barış Alper Yılmaz, Berkan Kutlu gibi isimleri kadrosuna dahil eden Galatasaray’dan bir sürpriz gelişme daha! Beşiktaş ile kiralık sözleşmesi biten ve ardından kulübü Leicester City’e geri dönen Rachid Ghezzal için Beşiktaş ve Galatasaray’dan hamle gecikmedi!

Cezayirli Futbolcu Rachid Ghezzal için Beşiktaş ve Galatasaray karşı karşıya! Özellikle Galatasaray’ın başkanı Burak Elmas sosyal medya hesabından ‘Beşiktaş’ yazısını kaldıran Rachid Ghezzal’ın transferi için kolları sıvadı!

Galatasaray’dan Rachid Ghezzal Bombası!

Rachid Ghezzal Galatasaray’a Transfer Oldu Mu?

Rachid Ghezzal Galatasaraya Transfer Oldu Mu?

Rachid Ghezzal Türkiye’de transfer gündeminde en çok konuşulan futbolcu oldu! Ghezzal, Beşiktaş ile kiralık sözleşmesi bittikten sonra kulübü Leicester City’e geri döndü. Aynı anda Beşiktaş ve Galatasaray, Ghezzal ile anlaşma sağlamak için kolları sıvadı. Beşiktaş’ın Başkanı Ahmet Nuri Çebi; “Kendisine verebileceğimiz son teklifi yaptık. Artık kendisi kabul ederse bizimle devam eder.” açıklamasında bulundu. Fakat Galatasaray’ın teklif ettiği senelik ücret Leicester City ile her türlü anlaşmayı sağlamasına sebep oldu!

Galatasaray’ın, Cezayirli Yıldıza Vereceği Ücret Belli Oldu!

Ghezzal geçen sezon Beşiktaş’ta 1.35 milyon euro’ya oynadı! Ayrıca Ghezzal herhangi bir kiralama bedeli ödenmemişti. Bu kez 2+1 yıllık sözleşme ve 1.5 milyon euro garanti para vaat etmekte. Pakette 750 bin euro başarı bonusu, 500 bin euro da şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi bonusu bulunuyor. Ghezzal geçen sezon Süper Lig’de 31 maçta oynadı. 8 gol, 17 asist ile Beşiktaş’ın şampiyonluğunda büyük rol oynadı!

Galatasaray ise Leicester City ile her konuda anlaşma sağladı. Galatasaray, Cezayirli yıldıza senelik 3.5 milyon euro ödeyecek!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.