Galatasaray’dan stoper harekatı! 2 yıldızdan biri imzayı atıyor

Son güncelleme:

Galatasaray transfer haberleri hız kesmeden devam ediyor. Galatasaray, ayrılık ihtimaline karşı olarak transfer çalışmasına başlamış durumda. Sarı kırmızılılar Arjantin’de Velez Sarsfield takımında oynayan Luis Abram ve aynı takımda oynayan Arjantin’li savunma oyuncusu olan Lautarı Gianetti‘yi takip altına almaya başladı. Galatasray, devre arasında bu iki oyuncudan bir tanesi ile imza atma peşinde ilerliyor.

Galatasaray transfer haberleri

Devre arası çalışmaları hzla devam ederken Galatasaray, savunma alanını da gözden geçirmeye karar verdi. Gelecek tekliflere göre harekete geçmeyi planlayan Galatasaray, Luyindama ve Marcao ikilisinden bir tanesiyle imza atma peşinde. Ancak bu ikili çok sayıda Avrupa kulübünün de listesinde bulunuyor.

Lautaro Gianetti

Yeni Asır’da alınan haberlere göre Galatasaray, Velez Sarsfield’in Perulu stoperi Luis Abram ile bu takımda savunmada bulunan Lautaro Gianetti‘yi yakın bir şekilde takip ediyor. Bu oyuncular Galatasaray’ın radarına girdi. Abram’ın sözleşmesi ise 2021 yılındaki Haziran ayının sonunda bitiyot. Gianetti’nin sözleşmesi ise 2022 yılının Haziran ayının sonunda bitecek.

Galatasaray kesin gözle bakılıyor

Galatasaray kesin gözle bakılıyor

Galatasaray bu iki oyuncudan bir tanesini kadroya alma durumuna kesin gözüyle bakıyor. Ancak Luyindama’ya ingiliz takımlarından teklif yapmaya hazırlandığı konuşuluyor. Marcao’ya ise İtalyan takımlarından teklif yapılmaya hazırlanılıyor. Sarı kırmızılılar devre arasında takıma savunma eksikliğini takviye amacıyla adımlar atıyor. ancak bu adımla yalnızca savunma alanında kalmayacak. Sarı kırmızılılar orta sahaya ve aynı zamanda hücum hattına da transfer düşündüğünü bildirdi. Gündemde bulunan haberlere göre Galatasaray savunma için, orta saha için ve hücum için transfer almaya hazırlanıyor.

Galatasaray transfer

Galatasaray transfer güncel haberlerle devam ediyor. Galatasaray eksiklerini tamamlamak ve daha güçlü hale gelmek için transfer peşinde emin adımlar atıyor. Araştırmalar yapan, oyuncuları gözden geçiren sarı kırmızılılar her geçen gün yeni bir transfer haberiyle karşımıza çıkıyor. Şuan için gündemde olan isimlerden bir tanesi de Luis Abram ve Lautarı Gianetti. Bu ikili başka takımların da listesinde. Avrupa kulüplerinin de listesinde bulunan ikili için Galatasaray araştırma içerisinde. Güncel haberlere göre Galatasaray, bu ikiliden bir tanesiyle imza atacağına kesin gözle bakıyor. Galatasaray takımı güçlendirmek adına transfer peşinde büyük bir hızla devam ediyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.