Galatasaray’dan Transfer Sürprizi Geldi! Amcası Resmen Açıklama Yaptı

Son güncelleme:

Galatasaray‘da her geçen gün bomba transfer haberleri geliyor. Henry Onyekuru diyorken milli oyuncunun amcası heyecanlandıran bir açıklamada bulundu. Bu açıklamada şu sözleri söyledi; “Her zaman bir gün Türkiye’de futbol oynamak istediğini söylemişti, belki o gün gelmiştir… “

Galatasaray’a transfer haberleri

Galatasaray’a transfer haberleri hız kesmeden devam ediyor.

Süper Lig’de yaşanan beraberlik sonrasındaki Kasımpaşa ve Aytemiz Alanyaspor karşılaşmalarındaki mağlubiyet sonrasında Galatasaray‘dan transfer haberleri geleceği söyleniyordu. Fatih Terim bu durumda İyi oyun olmadığını ve 3 puanın önemli olduğunu söylemişti. Ocak ayına kadar olan süreçte ise yani devre arasından transfer dönemine kadar olan süreçte futbolda oynamalardan değil skorları önemseyeceğini belli etti.

Galataray'a transfer haberleri hız kesmeden devam ediyor. Sürpriz bir transfer haberi daha geldi! Detaylarıyla yazımızda.
Yunus Mallı Galataray’a transfer olacak mı?

Yunus Mallı Galataray’a transfer olacak mı?

Devre arasında takıma gelecek olan yıldızların şampiyonluk için daha yüksek sesle isteneceği ortada. Bu durumda Henry Onyekuru tekrar kadroya alınmak isteniyor. Bunun sonucunda ise sürpriz bir açıklama geldi.

Yunus Mallı’nın amcasından gelen açıklama

Nijeryalı oyuncu ve Galatasaray’ın ilgilendiği diğer yıldız oyuncunun menajeri, Galatasaray iddialarını doğruladı. Yunus Mallı‘nın amcası olan ve menejer olan İlhan Mallı Radyospor’a konuştu. Yeğenin,in Oliver Glasner ile yıldızının barışmadığını söyledi. Ayrıca şu sözleri de duyurdu; “Yunus, Wolsfburg’ta pek fazla süre alamıyor. Teknik direktör Oliver Glasner’le yıldızı barışmadı. Elinden geleni yapıyor; her zaman hazır.”

Yunus Mallı’nın amcasından gelen açıklama

Sonrasında ise hazır olduğunu teknik heyete söylediğini, ancak bir türlü sürenin verilmediğini söyledi. Yunus’un 28 yaşında olduğunu ve en verimli döneminde olduğunu da duyurdu. Sezon başında sözleşmesinin biteceğini ve önüüne bakacağını da ekledi.

Yunus Mallı’nın amcası Galatasaray ile bir temas halinde

Yunus Mallı’nın amcası Galatasaray ile bir temas halinde olmadıklarını ancak birkaç aracının aradığını söyledi. Ancak doğrudan kulüple görüşmek istediklerni duyurdu.

Sonrasında ise şu cümleleri kurdu; “Fatih Terim hoca bizi zaten iyi tanıyor. Böyle bir şey olursa kulübün bize ulaşması yeterli. Gereken yapılır.”

Galatasaray’a yeni transfer

Yunus Mallı’nın amcası ve menejeri olan İlhan Mallı, Yunus’un her zaman Türkiye’de futbol oynamak istediğini söyleyerek Belki de o gün gelmiştir cümlesini kurdu.

Yunus Mallı Fatih Terimle görüşme halinde

Son olarak İlhan Mallı, Fatih Terim ve Yunus’un temas halinde olduğunu, zaman zaman görüştüğünü ancak transfer hakkında henüz görüşmediklerini söyledi. Eğer bu konuda görüşmek isterlerse her zaman görüşmeye hazır olduğunu da belirtti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.