Galatasaray’dan Urzi Bombası Geldi! Menejeri Onaylıyor

Galatasaray’dan transfer haberleri hızla devam ediyor. Galatasaray, Onyekuru’yu alarak kanat oyuncu konforunu çok arttırmıştı. Bu sezon ise kadrosunda rakip kaleye gol atan biri olmayınca sarı kırmızılılar zorlanmaya başladı. Fatih Terim ise bu durum için yönetimle irtibata geçti ve kanat oyuncusu alınması gerektiğini söyledi. Bu karar sonrasında ise yeni isimler gündeme gelmeye devam ediyor. Gündeme gelen bir diğer isim de Agustin Urzi oldu. Agustin Urzi, Galatasaray’ın hedef oyuncusu olarak gündemde yerini alıyor.

Galatasaray’dan transfer

Sarı kırmızılılar öncesinde yapmış olduğu transferlere geç kalmamak için uğraş içerisinde ve hızla transferlere devam ediyor. Bu yüzden de alternatif isimlere yönelmeye başlıyor. Hedefte ise Banfield’in kanat oyuncusu olan Agustin Urzi var. 20 yaşında olan oyuncu için Arjantin kulübü ile kiralama pazarlığı devam ediyor.

Galatasaray

Agustin Urzi‘nin bonservisi 9 milyon euro ve Avrupa kariyerine erkenden başlamak isteyen bir oyuncu. Bu noktada yönetim transferi noktalama hedefinde. Böylelikle İmparator’a verilen sözler tutulmuş olacak.

Agustin Urzi’nin menejeri doğruladı

Agustin Urzi’nin menejeri doğruladı

Galatasaray Agustin Urzi için ilgili durumda. Genç yıldız oyuncunun menejeri olan Maxi Gallo’ya ise bu durum soruldu. Maxi Gollo ise Urzi’yi Avrupa’da 3 kulübün istediğini söyledi. Aynı zamanda görüşmelerin sürdüğünü de belirtti. Agustin Urzi’yi Galatasaray’la beraber Roma ve Fiorentina’nın istediği de belirtiliyor. Şuan için Agustin Urzi, 3 takımın gözdesi halinde.

Galatasaray Agustin Urzi

Agustin Urzi, 20 yaşında olan genç bir oyuncu ve 168 boya sahip. Çok hızlı olan oyuncunun sol ayağı adeta raket gibi. Bu durumda Agustin Urzi hakkındaki scout raporları da mükemmel durumda. Heyecan verici tarza sahip olan oyuncu için taraftarlar gözde olmaya aday durumda. Galatasaray’ın gündemine bomba gibi düşen oyuncu Agustin Urzi, 9 milyon euro değerinde.

Agustin Urzi Kimdir?

Agustin Urzi Kimdir?

Agustin Urzi Kimdir?

Galatasaray’ın gündemine bomba gibi düşen Agustin Urzi, 4 Mayıs 2000 tarihinde Arjantin bölgesinde dünyaya geliyor. Futbola şu an formasını gimiş olduğu Banfield’in altyapısında başlayan oyuncu, 20 yaşında yıldız bir oyuncu. Sol kanatta görev alan oyuncu güncel piyasa değerlerine göre 9 milyon euro değerinde. Agustin Urzi, geçen sezonda Banfield forması giymişti ve 20 resmi maça çıkmıştı. Agustin Urzi çıkmış olduğu 20 maçta 1 asist yaptı.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.