Galatasaray’ın Emre Akbabayla Sözleşme Zamanı Belli Oldu!

Son güncelleme:

Galatasaray’da transfer haberleri hız kesmeden devam ediyor. Yeni sözleşmeler ve transfer için konuşulan isimler gündemden düşmüyor. Emre Akbaba ise Galatasaray’da forma giydiği süre boyunca ciddi sakatlıklarla boğuşuyor. Bu yüzden bir türlü düzenli olarak forma giyme şansını elde demedi Emre Akbaba. Ancak Emre Akbaba’dan müjde haberleri gelmeye başladı. Gelen bilgiler doğrultusunda Galatasaray, yıldız oyuncu Emre Akbaba ile sözleşmeyi yenilemek için gerekli çalışmalara başladı. Sözleşme yakın zamanda resmi olarak duyurulacak.

Galatasaray’da transfer haberler

Galatasaray, Emre Akbaba‘nın sözleşmesini yenileyecek mi? Galatasaray’ın Emre Akbaba ile olan sözleşmesini yenileyip yenilemeyeceği gündemin popüler konularından bir tanesi. Galatasaray yıldız futbolcu olan Emre Akbaba’nin menejeeriyle sözleşmeyi yenilemek için aynı masaya oturdu.

Emre Akbaba, Galatasaray ile sözleşmesini yeniliyor.

Emre Akbaba, Galatasaray ile sözleşmesini yeniliyor. Sarı kırmızılılar sözleşmesi son bulacak olan Emre Akbaba’nın başka kulüpler ile görüşmemesi adına elini çabuk tuttu. Emre Akbaba, Galasaray ile sözleşmesini yenileme yoluna girdi.

Sözleşme İmzalanıyor

Sözleşme İmzalanıyor

Emre Akbaba sözleşmeyi imzaladı mı? Galasaray’ın Emre Akbaba ile olan ilgisi son bulmuyor. Emre Akbaba Galasaray’ın formasını giymeye devam edecek ve sözleşme yenilenecek. Ancak sözleşme henüz imzalanmadı. Galatasaray ve Emre Akbaba’nın görüşmeleri sonrasında tahminlere göre sözleşmenin yenilenmesi gelecek hafta gerçekleşecek. Pazarlığın bitmesi ve sözleşmenin imzalanması sonrasında yeni sözleşme resmi olarak duyurulacak.

Emre Akbaba Kimdir?

Emre Akbaba Kimdir?

Emre Akbaba Kimdir? Emre Akbaba 2012 yılında Türkiye’ye geldi. MP Antalyaspor’un altyapısında oynamaya başladı. 2012 yılında ise Kahramanmaraş B.Ş. Belediyespor’da oynayarak profesyonel futbol hayatına adım atmış oldu. Devamındaki 2013 yılında ise Medical Park Antalyaspor ‘a dönüş yaptı. 2013-2014 sezonunda ise Emre Akbaba, 2 yıl boyunca kiralık olarak Aytemiz Alanyaspor’da oynamaya devam etti. Emre Akbaba, Türkiye Kupası A2, 2. ve 3. liglerde de orta sahada çok kez forma giymişti. 2014-2014 sezonunda 16 kez gol attı ve 11 kez asistlik performansı gösterdi. 1. Lige yükselmesinde ise pay sahibi olmayı başardı.

Sözleşme yenilenecek mi?

Emre Akbaba, bu sezon Süpr Lig’de son derece iyi bir performans göstermişti. Sonrasında ise büyük kulüpler peşinden koşmaya başladı. Emre Akbaba, büyük kulüplerin ilgisini çekmeye başarmıştı. İsmini duyuran ve dikkatleri üzerinde çeken Emre Akbaba, Galatasaray, Başakşehir ve yurtdışından teklifler aldı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.