Galatasaray’ın Eski Yıldızından Galatasaray’a Transfer

Son güncelleme:

Transfer döneminde hem Galatasaray hem de Fenerbahçe ile beraber anılan Hatayspor’un golcüsü Aaron Boupendza, Fransız basınına açıklama yaptı.

Galatasaray Transferi: Boupendza

Galatasaray’a Git: Aaron Boupendza

Süper Lig ekiplerinden Atakaş Hatayspor kadrosunda olan Gabonlu yıldız futbolcu Aaron Boupendza  21 golle gol krallığı yaşıyor. Şampiyonluk yarışında zirvede bulunan 24 yaşındaki golcü, gündemde büyük yer tutan eski Galatasaraylı oyuncu Mario Lemina’nın hakkında söylediği söylemlere açıklık getirdi. Geçtiğimiz sezon Galatasaray’da forma giyen Mario Lemina ile iletişim halinde olduğu belirtti ve şu açıklamayı yaptı:

” Mario bana Galatasaray takımına transfer olmam gerektiğini , oranın benim için en iyi tercihlerin başında geldiğini söyledi.”

Mario Lemina İle İletişimde

Daha İyi Bir Seçenek Yok: Galatasaray

Gol kralı Boupendza ardından ekledi: “Bordeaux takımında oynadığım dönemde işler pek yolunda gitmese de edindiğim tecrübe profesyonelliğimi geliştirdi. Hatalarımdan ders çıkardım ve geliştim. O zamanlarda şansım yaver gitmedi ama ileride yeni fırsatlarla karşılaşacağımı biliyorum. Galatasaray’ın eski futbolcusu Lemina ile irtibat halindeyim. Bana Galatasaray’a gitmem gerektiğini ve benim için daha iyi bir seçenek olmadığını söyledi.”

Galatasaray

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.