Galatasaray’ın Halil Akbunar Şartı Ne?

Galatasaray yeni sezon için transfer çalışmalarına devam ederken bir sürpriz isim daha geldi. Göztepe’den Halil Akbunar ile 2 yıllık bir sözleşme imzalanmak istiyor. Galatasaray takımı bu teklifi Fatih Terim görevde kalırsa gerçekleşecek.

Halil Akbunar

Fatih Terim’in Gözü Göztepe Yıldızlarında

Galatasaray transferler çalışmalarını sürdürürken ağına takılan isimler Göztepe’den gelmeye başladı. Göztepe takımının yıldızlarına kancayı takan Fatih Terim geçtiğimiz günlerde Alpaslan Öztürk’ü kadrosuna dahil etmeyi başarmıştı. Bir yıldızı daha koparmak isteyen Galatasaray bu sefer de Halil Akbunar için görüşmelere başladı.

Fatih Terim Israrcı: Halil Akbunar

Galatasaray camiasında gözler Haziran ayında gerçekleşecek olan genel kurula çevrildi. Teknik direktörün belli olacağı ve Fatih Terim hakkında karar verileceği bilinen toplantı oldukça heyecan verici. Terim göreve devam etmesi halinde Halil Akbunar’ı kesin bir şekilde kadroya alacağını düşünüyor.

Göztepe takımının altyapısından gelen ve 9. sezonunu tamamlayan Akbuner’in sözleşmesi bu sezon bitiyor. Göztepe yönetimi de yıldız futbolcunun sözleşmesini uzatmak istiyor ancak oldukça endişeli. A Milli Takıma davet edilen Akbuner sesini camiaya duyurmaya başlamasıyla talipleri de arttı. Bu durumdan memnun olmayan Göztepe takımı kanat oyuncusuna yeniden bir sözleşme teklif edecek.

Halil Akbunar ile Terim Görüştü

Sezon sonuna yaklaşırken yeni yönetimi bekleyen Fatih Terim’in Akbunar ile bir görüşme sağladığı ve nabzını yokladığı da iddialar arasında. 27 yaşındaki futbolcu 9 gol ve 13 asistlik bir performans gösterdi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.