Galatasaray’ın Kadrosu İçin Yeni Bir İsim Barış Alper Yılmaz

Son güncelleme:
Barış Alper Yılmaz

Galatasaray, kadrosuna alacağı yeni isimler ile gündeme gelmeye devam ediyor. Yabancı ve yerli transferleri ile kadrosunu tamamlarken yeni çıkan haberlere göre yerli bir isim peşine düştü. Çok istediği başarılı futbolcu herkes tarafından merak edilirken gelen bir haber ile hedefinin sol kanat oyuncusu Barış Alper Yılmaz olduğu belirlendi.

Galatasaray’ın Barış Alper Yılmaz Hedefi

Geçtiğimiz günlerde Galatasaray, Alpaslan Öztürk ve Aytaç Kara’yı kadrosuna katmıştı. Şimdilerde yeni bir ismi daha kadrosuna katmaya hazırlanıyor. Genç ve yetenekli futbolcunun başarısı tüm Türkiye’yi etkilemeye devam ederken Galatasaray yeni transferi için çalışmalara başladı.

Barış Alper Yılmaz

Son haberlere göre Galatasaray, ismi Trabzonspor ile de anılan Barış Alper Yılmaz ile her konuda anlaşmaya vardı. Bir yandan Trabzonspor bir yandan da Galatasaray’ın çok istediği genç yıldız için heyecan dorukta.

Barış Yılmaz Alper Galatasaray

Galatasaray Barış Alper Yılmaz için Keçiören gücü ile pazarlıklarda son aşamaya geldi. Galatasaray Ankara Keçiörengücü’ne 1.5 milyon euro ve 2 genç futbolcu karşılığında Barış Yılmaz Alper’i istediğini söyledi.

Barış Yılmaz Alper

Barış Yılmaz Alper Kimdir?

Barış Alper Yılmaz, 23 Mayıs 2000 yılında (21 yaşında) Rize’de doğdu. Rize Özel İdare Spor’da futbol hayatına başladı. 2017 yılında Ankara Demirspor’a transfer oldu. Barış Alper Yılmaz Ankara Demirspor formasıyla önce 3. Lig’de, sonra 2. Lig’de forma giydi. 2020-2021 sezonu başında ise Barış Alper Yılmaz Ankara Keçiörengücü‘ne transfer oldu. 

Barış Alper Yılmaz Ankara Demirspor

Barış Yılmaz Alper’in değeri 1,00 milyon Euro civarında. Bu sezon ise Keçiörengücü formasıyla 36 maçta sahaya çıktı. 8 gol ve 5 asistlik ile de katkı sağladı.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.