Galatasaray’ın Yeni Transferi Mostafa Mohamed’le İlgili Flaş İddia

Galatasaray’ın yeni transferi, Mostafa Mohamed ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Zamalek Mostafa Mohamed’i geri mi alıyor? Galatasaray Mostafa Mohamed’in transferi ile ilgili ne açıklama yaptı? Başarılı futbolcu resmen paylaşılamıyor.

Mostafa Mohamed Transferinde Son Durum

Mostafa Mohamed Transferinde Son Durum Ne?

Galatasaray’da Büyük Ayrılık!

Zamalek muhabiri Sarah Abdelbaky’nin açıklamasına göre; Mostafa Mohamed için Zamalek’e 4 milyon dolardan daha yüksek bir teklif gelirse Galatasaray, verilen fiyattan mısırlı futbolcuyu almak için öncelikli olacak. Fakat böyle bir teklifin gelmesi durumunda Galatasaray’ın 4 milyonluk transfer anlaşması geçersiz olacak. Bu da deneyimli futbolcuya verilen transfer ücretini arttırabilir. Mostafa Mohamed, Galatasaray’a geldi mi? Mostafa Mohamed’in Galatasaray’da sahalarda boy göstermeye devam ediyor fakat bu yeni açıklama ile ne kadar kalacağı belli değil. Galatasaray 4 milyonu aşan bir teklifi kabul ederse, %15lik sonraki satıştan pay da geçersiz hale gelecek. Ayrıca Zamalek’in 4 milyon dolardan daha yüksek bir teklif alması durumunda Galatasaray’da olan opsiyonu da geçersiz kılma hakkına sahip olduğu belirtildi.

Galatasaray Mostafa Mohamed’in Transfer Sürecini Şu Sözlerle Açıkladı

Galatasaray Mostafa Mohamed Transferiyle İlgili Ne Açıklama Yaptı?

Albayrak, Mısır’ın Zamalek Kulübünden satın alma opsiyonuyla 1,5 sezonluğuna Galatasaray kadrosuna kattıkları Mostafa Mohamed’in transferinde tecrübeleri sayesinde yüksek fiyatlar ödemediklerini belirtti.

Mostafa Mohamed, Galatasaray’a Geldi Mi?

En fazla Mohamed transferinde zorlandıklarını dile getiren Albayrak, “Mohamed transferi yaklaşık 1 ay sürdü. Hocamızın listesindeydi. Çok farklı kulüpler, ünlü ve önemli menajerler devreye girdi. Sıkıntılar yaşadık. Zamanın verdiği tecrübe ve duruşumuz bu transferi bitirmemizi sağladı. Hiç paniklemedik. Heyecanlanıp paniklesek çok daha büyük paralar verebilirdik. Mostafa’yı 1,5 yıllığına kiraladık. Gelecek sezon sonunda 4 milyon dolar yatırdığımızda oyuncu bizim olacak. Mostafa Mohamed’in bu transferini Galatasaray’a Allah’ın bir lütfu olarak görüyorum.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Galatasaray, Mostafa Mohamed Transferi İçin Ne Dedi?

Mostafa Mohamed Galatasaray’dan Gidiyor Mu?

Galatasaray açıklamasında bahsi geçen geçici transfer anlaşması için anlaşmaya varıldığını belirtti. Anlaşmaya göre 4 milyon dolarlık ödeme karşılığında Galatasaray’ın Mostafa Mohamed’i takıma transfer opsiyonunun bulunduğunu belirtmiştir.

Mostafa Mohamed’den Muhteşem Performans
Mostafa Mohamed

Takımdaki performansı ile adından sık sık söz ettiren Mostafa Mohamed, çıktığı 4 maçta 4 gol atarak harika bir başlangıç yaptı. İlk maçında Başakşehir ile karşılaşan Mohamed, penaltıdan golünü atarak ilk maçında başarıyı yakaladı. Mohamed, Fenerbahçe derbisinde de takımının tek golünü atarak tarihi galibiyetin mimarı olmuştu. Mostafa Mohamed, Bafetimbi Gomis’den beri forma giydiği ilk üç maçında gol atan ilk Galatasaraylı futbolcu oldu. 2017’den beri hiçbir transfer yakalayamadığı başarıya ulaştı. Golcü oyuncu kısa sürede gündemdeki isimlerden biri haline geldi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.