Gayrimenkul Sigorta Devi WR Berkley Corporation

WR Berkley Corporation, merkezi Connecticut, Greenwich’de bulunan ticari bir gayrimenkul ve kaza sigortası şirketidir. Şirket, Birleşik Krallık, Kıta Avrupası, Güney Amerika, Kanada, Meksika, İskandinavya, Asya ve Avustralya’da ticari sigorta işletmeleri ve Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Kıta Avrupası, Avustralya, Asya-Pasifik bölgesi ve Güney Afrika’da reasürans işletmeleri işletmektedir.

Şirket, Fortune 500’de 397. sırada yer almaktadır.

Berkley Kaza ve Sağlık Sigortası

Kaza Sigortası, sigortalı bir kazada yaralanmanız veya ölümle sonuçlanması durumunda teminat sağlar. Poliçeniz, maruz kaldığınız tıbbi masrafları karşılar ve / veya kira, ulaşım ve hatta kesintileri veya ortak ödemeleri dengelemeye yardımcı olmak için seçtiğiniz şekilde kullanılabilecek bir nakit fayda sağlar. Geleneksel hayat ve sağlık sigortası ürünlerinden farklı olarak, kayıt olmaya uygunsanız, bunu herhangi bir sağlık sorusu veya taraması gerekmeden basit bir başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz.

Şirket, 53 yıldır faaliyet göstermektedir.

Berkley Varlık Koruması

Menkul kıymetler, nakledilen nakit, değerli metaller, emanet kasaları ve diğer yüksek değerli varlıklar dahil olmak üzere yüksek değerli risklerin korumasını sağlar.

Şirkette yaklaşık 7.448 çalışan bulunmaktadır.

Kapsamlı ve Kullanışlı Kişisel Mücevher Koruması

Şirket, dilediğiniz ürünün sigortalanmasını sağlamaktadır. Sigortacı onayı ile daha yüksek limitler mevcuttur.

  • 0 ila 25.000 ABD Doları arasında indirilebilir seçenekler
  • Dünya çapında kapsama
  • Aşınma ve yıpranma
  • 30 günlüğüne yeni satın alınan mücevherler; politika limitinin %25’ine kadar veya 10.000 $
  • Kayıp Değerlemesi: Mücevherlerinizin hasar görmesi veya kaybolması / çalınması durumunda, parçanın onarımını veya değiştirilmesini halletmek için seçtiğiniz bir kuyumcu ile çalışmanızı sağlanır.

Şirketin toplam öz sermayesi 5.479 milyar $.

İşletme Sigortası

Berkley iyileştirmeler paketi, sigortalıları ihtiyaç duydukları anda korumak için genişletilmiş mülk ve sorumluluk kapsamı sağlar. Berkley Varlık Koruması, 21. yüzyıl işletmelerine esnek çözümler sağlayabilir. Sigorta paketinden yararlanabilecekler şunlardır:

  • Mücevher Toptancıları / Perakendecileri
  • Takı Üreticileri
  • Güzel Sanatlar Bayileri / Galeriler
  • Müzeler
  • Antika, Kitap ve Madeni Para Satıcıları

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.