Reklam Ver

Gece Yarısı Güneşi Satışa Çıktı!

En çok satan bir numaralı yazar Stephenie Meyer, bu merakla beklenen kitap ile Alacakaranlık dünyasına harika bir dönüş yapıyor: Edward’ın bakış açısından anlattığı ikonik aşk hikayesi.

Kitap, Stephenie Mayer’in yazdığı Alacakaranlık Serisi’nin devamıdır.

Edward Cullen ve Bella Swan Twilight’ta buluştuğunda ikonik bir aşk hikayesi doğdu. Ancak şimdiye kadar hayranlar hikayenin sadece Bella tarafını duydu. Sonunda, okuyucular uzun süredir beklenen romanı Midnight Sun‘da Edward’ın bakış açısını deneyimleyecekler.

Twilight (Alacakaranlık), Stephenie Meyer’in yazdığı vampir-aşk romanıdır. Kitap ilk olarak 2005’te yayımlanmıştır.

Edward’ın gözlerinden anlatılan bu unutulmaz hikaye, yeni ve kesinlikle karanlık bir dönüşe bürünüyor. Bella ile tanışması, bir vampir olarak geçirdiği tüm yıllar boyunca yaşadığı hem en sinir bozucu hem de merak uyandıran olaydır. Edward’ın geçmişi ve iç düşüncelerinin karmaşıklığı hakkında daha büyüleyici ayrıntılar öğrendikçe, bunun neden hayatının belirleyici mücadelesi olduğunu anlıyoruz.

Alacakaranlık’ı takip eden serinin diğer kitapları; Yeni Ay, Tutulma ve Şafak Vakti’dir.

In The Midnight Sun, Stephenie Meyer‘ın bizi büyülediği ve ölümsüz aşkın yıkıcı sonuçları hakkında epik bir romanı getirdiği bu dünyaya geri kavuşuyoruz.

2008’de roman toplamda 37 farklı dile çevrilmiştir.

İlk yayın tarihi 4 Ağustos 2020 olan kitabın, seriden bu kadar süre sonra çıkmasının sebebi ise dedikodulara konu olmuştur. Serinin ilk kitabı Alacakaranlık, 2005 yılında okuyucu ile buluşmuştu. Seri, o dönemler büyük ilgi görmüştü ve çok satanlara girmişti. Gece Yarısı Güneşi‘ni bekleyen okuyuculara kötü haber de serinin popüler zamanlarında gelmişti. Kitap içeriğinin sızdırıldığı dedikodusu yazarı etkilemiş, Meyer kitabı okuyucuya sunmaktan vazgeçmişti. Şimdi ise kitap tamamlandı ve Ağustos 2020’de satışa sunuldu. Türkiye’ye ise Eylül 2020’de gelen kitap, Alacakaranlık hayranlarını heyecanlandırdı ve ilgisini çekti. Kitap, birçok internet sitesinde ön satışa sunuldu ve ilgi gördü.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.