Deep Blue Club

Gelmiş Geçmiş En İyi 5 Fantastik Film

Son güncelleme:

Fantastik filmler meraklısı için ve maceradan maceraya aynı zamanda hayal dünyasının sonsuzluğunu bize yaşatan en güzel tür olarak bizi kendisi gibi büyülü bir dünya vaad ediyor.Bakalım bu büyülü dünyada neler var.

Yüzüklerin Efendisi -Hobbit

Gelmiş geçmiş en iyi fantastik serisidir herkesin defalarca başına oturup oturup izlediği gerçekten ilk sıra benim için çünkü her yeni filmde daha güzelleşerek ilerleyen kendini hiç bozmadan bütün bölümleri izleten mükemmel bir seri izlemeyen yoktur ama tekrar açıp izlemelik. Konusundan bahsetmeme gerek yoktur herhalde inanın bilmeyen varsa mümkünse hiç araştırmadan direk izlesin çünkü en iyi fantastik filmi izlemiş olacak. Birde küçük bilgi 2023’de dizisi Yayınlanacak Yüzüklerin Efendisi ama tam tarih daha netleşmedi çekimleri devam ediyor diye duydum.

IMDB: 9.0

Harry Potter Serisi 

Biraz önce bahsettiğim film gibi kitapları da kendide izlenme ve satılma rekorları kıran film olarak adını tarihe altın harflerle yazdırdı.Büyücülük okulunda Harry Potter ve başına gelenleri konu alıyor kısaca okuldaki eğlenceli bezen korku dolu anlar heyecanla izleyeceğiniz bir seri film gerçekten yankıları hala devam etmekte.

IMDB;8,5

Karayip Korsanları Serisi 

Ahh Siyah İnci seni nasıl unutabiliriz ki Johnny Depp muhteşem oyunculuğu gerçekten üzerine yapışan bir karakter oldu. Aslında kötü mü yoksa iyi mi bir karakter canlandırdığını hala anlamadığım ama komik bir karakter olduğuna kanat getirdiğim korsan galiba korsanlığı hakkı ile yapan gizemli denizlerin kaptanı. mutlaka izlemeniz gerekenler arasında.

IMDB; 8,2

X-MEN

Fantastik seriler arasında  galiba bilim kurguda barındıran yenilmezler gibi bir serinin öncülerinden. X-MEN  hikayesinin anlatıldığı film gayet başarılı olay örgüsü ve konu ilerleyişi ile farklı gruptan pek çok izleyici kitlesini kendisine çekmekte bu seri filmleri merakla beklediğimizde kesinlikle bir gerçek.

IMDB; 8,6

Thor

Yenilmezlerin yakışıklı çocuğu bizim komik kahramanız kardeşinden çok çeken bir kral o çekici sayesinde herkese kafa tutan çocuğumuz Thor yine kendi seri ve yenilmezler filmlerinin gerçekten kendini  severek izlediğimiz seriler arasında yer alıyor gayet iyi bir yapım olan film sizi etkileyecek ve tüm serileri izletecek bundan eminim.

IMDB; 8,3

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.