Deep Blue Club

Genç Kadın, Hamile Olduğunu Banyoda Tek Başına Doğum Yaptığında Anladı

Erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra hamile olduğunun farkına varmayan genç kız, bebeğini banyoda doğururken neye uğradığını şaşırdı. Doğum anına kadar hamileliğini anlayamayan genç kızın hikâyesi duyanları şaşırttı.

Doğumu duyanları şoke ederken, genç kadın internetten göbek kordonunun nasıl kesileceğini izleyip, doğumunu gerçekleştirdi.

Aymee Almedia doğum yapana dek hamile olduğunu bilmiyordu. 2018 yılında yaşadığı travmatik bir ayrılığın ardından “hamburger ve hazır erişte gibi besin değeri olmayan yiyecekler yemeye’ başladığını belirtti.

Genç Kadın, Hamile Olduğunu Banyoda Tek Başına Doğum Yaptığında Anladı

Ayrılıktan sonra bu süreci normal olarak değerlendiren, Almedia kilo sandığı problemini çok takmadığını belirterek “Hızlı kilo aldım ama aldırmadım” dedi.

Birkaç ay sonra ise beslenme konusunda kendisini daha iyi hissetmeye başladığı fakat bu sefer de tansiyon düşüklüğünün ortaya çıktığını belirti.

Bunun ile uzun süre uğraştıktan sonra  Almedia düşük tansiyonu ise duygusal durumuna bağladı, ayrılığı hala atlatamamıştı. Aymee hala regl olduğu için hamile olabileceğini hiç düşünmedi. Ayaklarının şiştiğini fark ettiğinde ise doktora gitti.

Aymee’nın annesi ve büyükannesi kardiyovasküler problemlerden muzdaripti. Ayaklarını bu şikayet ile doktora gösteren kadın, doktorda böbrek ile ilgili olabileceğine dair bir yanıt aldı.

Üniversitenin son gününde ise Aymee şiddetli kramplar yaşadı, ancak yine de biraz vakit geçirmek için arkadaşının evine gitti. Ağrısı daha da kötüleşince ise eve gelip, duşa girdi.

Aymee o günü şöyle anlatıyor; “Arkadaşlarımla yemek yiyemedim ya da birlikte olamadım. Uyumaya çalıştım ama sancıları görmezden gelemedim. O kadar yoğundu ki ağladım. Yatak odasından telefonumu alacak ve yardım isteyecek güce sahip değildim. Duşu üzerime tutarak istemsiz kasılmalar yaşadım. Sadece bebeğin başı zaten çıkarken ne olduğunu fark ettim. Şaşıracak zamanım bile yoktu. Ambulans çağırmak aklımdan bile geçmedi. Sadece bebeği iyi tutmayı düşünüyordum.”

Aymee bu olay sonrası bir erkek bebeğe sahip oldu. Bebeğin kordonunun nasıl kesileceğini Youtube’dan izlyerek öğrenen Aymee Almedia doğumun ardından ailesine durumu nasıl açıklayacağını bilmediği için doktora bile gitmekten çekindi. Ancak bir arkadaşı onu tıbbi yardım almaya ikna etti. Aymee’nin ebeveynleri, doktorlar doğumdan bahsetmek için onları aradığında kez bunun bir şaka olduğunu düşündüler. Aymee Almedia bebeğine Pedro Lucas ismini verdi. Pedro Lucas şu anda 18 aylık ve Aymee Caceres’te hemşirelik eğitimi alıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.