Gerçek Hayat İzlemek İsteyenlere Özel Filmler…

Gerçek kesit tadında olmasada gerçek hikalerden uyarlanmış en iyi yapımlar bu filmlerin gerçekliği gerçekten bizi şaşırmaya yetiyor. 

 Soul Surfer (2011)

Sörfçü Bethany Hamilton, bir köpek balığı saldırısı sırasında kolunu kaybetmiştir. Buna bağlı olarak sörften vazgeçmeyip korkularının üstesinden gelerek tekrar denize kavuşmuştur. Başrollerde Dennis Quaid, Helen Hunt ve Anna Sophia Robb’ı flim tamamen gerçek bir hikayeden aktarılmıştır. 

 IMDb: 7,1

The Social Network (2010)

Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg ve arkadaşlarının öyküsü. Facebook dünyaya nasıl yayıldığı buluşun arka yüzünde var olan gerçekleri bize anlatıyor.Sizi şaşırtacak biir yapım olacağı kesin.

 IMDb: 7,7

 The King’s Speech (2010) 

Oscar ödüllerinde 12 dalda aday olan ve En İyi Film, En İyi Yönetmen dalları başta olmak üzere 4 ödül kazanan ‘Zoraki Kral (The King’s Speech)’, İngiliz Kraliyet ailesinden VI. George’un kekemeliğini yenmesi üzerine kurulu bir dönem filmi. Dönem ruhu ve kraliyette yaşınılanları bize aktaran muhteşem bir yapım.

 IMDb: 8,0

Titanic (1997)

Dünyanın hatırlamak istemediği türden felaketlerden olan ‘Titanik faciası’, Şimdilerde tekrardan vizyona girecek olan flişm gerçekten özel bir yapım olacak herkesin büyük bir zevkle izlediği her dönem yarı keyifli olan herkesin izlediği yapım.Mutlaka izlemeiz gereken yapımlar arasında gerçek olmuş bir olay örgüsü muhteşem bir anlatımı.

 IMDb: 7,7

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.