Gerçek “Iron Man” Kıyafeti Gravity Jet Suit

Son güncelleme:

Uçmak, özgürlük olarak simgeleniyor çoğu zaman. Eğer göklerde uçmak gibi bir özelliğimiz olsa bu özelliği çok severdik. Kuşların dili olsa uçabildiği için bize hava atardı büyük ihtimalle. Yıllardır uçma isteği insanların yeni icatları şekillendirmesine neden oluyor.

Çoğu bilim insanı uçmak için çalışmalar yaptı tarih boyunca. Uçabilmek için paraşüt atlaması yapıyor ve gökyüzünün tadını çıkarmaya çalışıyoruz. Ancak artık bu duruma yeni bir çözüm var. Iron Man filmindeki kıyafet artık gerçek dünyada da var. Iron Man sevenler ve uçmak isteyenler bu yeni icadı çok sevecek.

Peki Gravity Jet Suit nedir? Gravity Jet Suit nasıl kullanılır? Gravity Jet Suit özellkleri nedir? Gravity Jet Suit avantajları nedir? Gravity Jet Suit fiyatı nedir? Tüm bu soruların ayrıntılı cevaplarını inceleyelim.

Gravity Jet Suit nedir?

Gravity Jet Suit nedir?

Gravity Jet Suit nedir? İngiltere’deki Salisbuty kentinde kurrulmuş olan Gravity Industries yeni bir ürünle karşımızda. Gravity Jet Suit 1050 beygir motoruyla 80 km hız yapmayı başarıyor. Ancak kıyafeti kullanmak için fiziksel bir eğitime girmek gerekiyor. Kıyafetin kullanan jimnastikçi üçüncü kez kıyafeti kullandığında daha da ustalaştığını söylüyor. Gravity Jet Suit kullanımı fiziksel eğitim almayanlar için kullanması ve öğrenmesi zor olacak yapıda.

Gravity Jet Suit nasıl kullanılır?

Gravity Jet Suit oldukça yüksek bir fiyatta. Son olarak üretilen model 440 Bin Dolara alıcı buluyor. Ancak Richard Brownind kıyafetler ile düzenlenecek olan yarış gibi olaylar sonrası bilet satışları, etkinlik paraları ile para toplanacağını söylüyor. Bu toplanan paralar ise Gravity Jet Suit ürününü geliştirmek, sessizleştirmek ve daha ucuz hale getirmek için kullanılacak

Gravity Jet Suit özellikleri ve avantajları nedir?

Gravity Jet Suit özellkleri nedir?

Gravity Jet Suit saatte 80 km yapabiliyor. 5 adet mini jet motoruna sahip olan Gravity Jet Suit, 1050 beygir gücü üreten bir sisteme sahip. Uçmak yeteneğini hayal olmaktan çıkarıp gerçek dünyaya yansıtan bu ürün oldukça sevindirici bir icat.

Gravity Jet Suit kullanımı için fiziksel eğitim almak gerekiyor. Bir Iron Man kıyafetini andıran ve benzetilen bu ürün için Richard Browning şu sözleri söylüyor; “Bu bir Iron Man kıyafeti değil, fakat olmadığını da söylemek zor.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.