GittiGidiyor Şirketi’nin Misyon ve Vizyonu Hakkında

Son güncelleme:
Gittigidiyor..

GİTTİGİDİYOR ŞİRKETİ HAKKINDA:

Gittigidiyor.com platformu 5 Şubat 2001 tarihinde kurulmuştur. Merkezi İstanbul olarak bilinen e-ticaret  sitesi olarak hizmet vermektedir. Ticarette önemli olan insan faktörü bu süreçlerin gelişebilmesi için temel yapı taşıdır. Yani pazarda bulun alıcılar ve satıcıları buluşturuan pazar yelpazesine sahibtir. Bu şirketinin kurucu isimleri Serkan Borançlı, Burak Divanoğlu ve Tolga Kabataş’tır. 2007 yılında ise dünyanın önemli şirketlerinden eBay GittiGidiyor ile ortaklık sağlamıştır.

PEKİ BİZ KİMİZ?

E-Ticaret platformu alıcı ve satıcının haklarının savunulduğu bir platformdur. ”Sıfır Risk Sistemi” ile ödeme- onay ile şirketine farklı bir vizyon ve güvenirlik katmıştır.

PİYASADA BULUNAN ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ:

Cep telefonu, televizyon, beyaz eşya, fotoğraf, makinesi, bilgisayar, giyim ve mücevher, anne bebek, kozmetik kişisel bakım, ev eşyaları, dekoratif ürünler satılmaktadır.

SERKAN BORANÇLI:

Sekan Borançlı’dan yeni girişimcilere tavsiyesi ”Küçük girişimler hayatta kalmak için mücadele etmek zorundadır”. Ve buna ek olarak geçirdikleri zorlu dönemlerle ilgili diğer şirketlerden farklı bir duruş sergilediğini şu sözlerle dile getirmiştir ” Her şeye rağmen ayakta kalıp büyümeye devam etme kararı vermek zorundaydık. Gittigidiyor’u biz 5 şubat 2001’de kurduk. Büyük gruplar 2001 krizini bahane ederek ana işlerine odaklanmaya karar verince bizim için önemli bir fırsat doğdu. Büyükler yeni fikirlere korkarak yaklaştığı dönemde küçük girişimciler için fırsat oluşuyor” şeklinde ifadeler kullandı. Borançlı’nın söylediklerinden ders çıkarmamız gerekirse krizi mantıklı yönetmek gerekiyor. Ve yeni stratejiler belirlenerek şirket hakkında olumlu karar alması gerekildiği ayrıca, gerçek ve profesyonel yönetici olduğununda bir kanıtıdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.