Görünce Dünyanız Ters Dönecek ”Antalya Ters Ev”

Son güncelleme:

Ters ev görenleri şaşırtan ve eğlenerek fotoğraf çekebileceğiniz rengarenk bir yer. Türkiye’de ilk olan bu ev dünyada 13. ters ev olarak karşımızda.

Ziyaret akınına uğrayan bu yapı 1 tanesi Rus olan 3 ortak girişimci tarafından açılıyor. Bu eğlenceli ve rengarenk konsepte sahip yeri gördüğünüzde sizi şaşırtacak.

Antalya Ters Ev Nasıl Bir Yer?

Antalya’da bulunan ve merak uyandıran Ters Ev nasıl bir yer, Ters Evde nasıl fotoğraf çekilir inceleyelim.

Öncelikle küçük, tatlı ve rengarenk odaları sahip olan bu ev içerisinde bir evde olabilecek tüm odalar mevcut. Mutfak, banyo, yatak odası, koridor ve çocuk odası gibi bir evde olan her oda bulunuyor. Bu odaların içerisinde mutfak tezgahı, yatak, süpürge, askılık, masa, koltuk ve çocuk odasında oyuncaklar bile göreceksiniz.

Tamamen ters inşa edilen dekorlarda ilginç pozlar verebilirsiniz. Çektiğiniz fotoğrafları ters çevirdiğinizde odaya havadan iniyor gibi görünecek ve farklı bir dünyada hissedeceksiniz..

Antalya Ters Ev Nerede?

Ters ev Antalya‘da Lara Turizm Yolu üzerinde ulaşımı oldukça kolay olan bir yerde bulunuyor. Eğer Antalya’daki farklı yerleri keşfe çıktıysanız efsanevi karakterlerin kum heykeline dönüştüğü Antalya Kum Heykel Müzesi (Sandland) bir sonraki durağınız olabilir.

Antalya Ters Ev Giriş Ücretli Mi?

Peki Antalya Ters Ev girişi ücretli mi? Antalya Ters Eve ulaştığınız zaman tatlı, kırmızı ve ters dönmüş bir evle karşılaşacaksınız. Bu eve giriş için belirli bir miktar ücret ödemeniz gerekiyor. Bu ücret kişi başı 20 TL. Eve girmek istediğinizde galoş takarak giriş yapabiliyorsunuz. Bu da hijyen açısından oldukça önemli.

Antalya Ters Ev Ulaşım

Antalya Ters Eve nasıl gidilir? Antalya Ters Ev‘e gitmek istiyor ve eğlenerek farklı fotoğraflar elde etmek istiyorsanız sizin için ulaşım oldukça kolay olacak. Bölgeye giden toplu taşımaları kullanabilir ya da arabanızla kolay ulaşım sağlayabilirsiniz.

Eğer Antalya Ters Eve ulaşım için toplu taşıma kullanacaksanız bölgenin yakınına giden otobüs hatları şunlar; LC07, LC73

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.