Görünce Şok Olacaksınız! Dünyanın En Ünlü Kedileri

Son güncelleme:

Kediler herkesin sevdiği ve çoğu insanın ev arkadaşı olan hayvanlar. Dünyadaki her canlı özeldir. Ancak bazı insanların daha popüler olduğu gibi kediler de popüler hale geliyor. Oldukça popüler olan bu kedilerin yüksek sayıda takipçisi var.

Peki dünyadaki ünlü kediler hangileri? En ünlü kediler hangileri? Dünyaca ünlü kediler hangileri? İnstagram fenomeni kediler hangileri? Youtube fenomeni kediler hangileri? Bu soruların ayrıntılı cevaplarını inceleyelim.

Cole & Marmalade

dünyadaki ünlü kediler

İnternette oldukça ünlü olan ve popüler olarak takip edilen kedilerden söz edeceksek bunlar Cole ve Marmalade olabilir. Bu kedilerin Youtube üzerinde oldukça yüksek sayıda takipçisi bulunuyor. Youtube’da 1,4 milyon takip.isi olan bu kedileri insanlar severek izliyor. Bu kediler sevecek halleriyle ilgi ekici.

Honey Bee

En ünlü kediler hangileri?

Bir diğer internet fenomeni kedi de Honey Bee. Bu kedinin iki gözü görmese de sahibinin dağcı olması dolayısıyla dünyayı keşfe çıkabiliyor. Dünyanın farklı yerlerinde sahibiyle beraber tırmanız yapan bu kedinin maceraları oldukça dikkat çekici. Eğer bu kediyi takip etmek istiyoranız Facebook adresinden maceralarını keşfe çıkabilirsiniz.

Grumby Cat

Dünyaca ünlü kediler hangileri?

Kedilerin sevecen hallerini çok seviyoruz. Ancak onlar kendine özgü tavırları olan hayvanlar. Bazı kedilerin garip tavırları da insanlar tarafından hoş bulunuyor. Asık surata sahip olan ve huysuz bir görünüme sahip ola Grumby Cat, İnstagram platformunda oldukça popüler. 2,6 milyon takipçisi bulunan bu kedi, asık suratıyla insanların ilgisini çekiyor. Hatta Grumby Cat’in oyuncakları, takvimi, oyunları ve defter gibi ürünleri de var.

Sam

İnstagram fenomeni kediler hangileri?

Bir diğer internet ünlüsü kedimiz ise Sam. Sam, bembeyaz bir kedi ancak siyah bir kuyruğa sahip. Aynı zamanda siyah kaşları var. Oldukça farklı bir görünümü olan Sam instagram fenomenlerinden bir diğeri. İnstagramda 250 bin takipçisi bulunan Sam, takipçileri tarafından sevilerek takip ediliyor.

Lil Bub

Youtube fenomeni kediler

Ünlü olan kedilerimizden bir başkası ise Lil Bub. Bu kedi ise hastalığı sayesinde bu kadar ünlü. Cücelik hastalığı bulunan Lil Bub’ın bir diğer dikkat çekici özelli ise dilinin sürekli dışarıda olması. Lil Bub, farklı özellikleriyle İnstagram platformunda yoğun ilgi görüyor. İnstagram’da 2,4 milyon takipçisi olan Lil Bub, takipçileri tarafından seviliyor ve popüler hale geliyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.