‘Grand Theft Auto V’ Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Epic Games, Cary, Kuzey Carolina merkezli bir video oyunu yapım ve geliştirme şirketidir. Daha çok Gears of War ve Unreal serileriyle tanınır. Oyun dünyasında standartları yükselten Unreal Engine’nın da yaratıcısıdır.

1998 yılında Epic MegaGames daha sonraları Unreal Serileri diye bilinecek olan serinin ilk basamağı ‘Unreal’ isminde bir 3B FPS oyunu çıkarmıştır. Bununla beraber şirket diğer oyun geliştirici şirketlere çekirdek teknolojisi ve oyun motorunu da sunuyordu.

1999 yılında şirket ismini Epic Games olarak değiştirdi ve ofislerini Cary, North Carolina’ya taşıdı. 2004 yılında Unreal Engine 2 motoruyala devasa bir içeriğe sahip olan Unreal Tournament 2004’ü çıkardı.

2006’da ilk XBOX oyunları olan, daha sonra PC versiyonu da çıkan, ‘En İyi 360 Oyunu’, ‘En İyi Konsol oyunu’, ‘En iyi Aksiyon Oyunu’, ‘En iyi 360 Multiplayer Oyunu’ gibi pek çok ödüle sahip olan Gears of War’u sürdü piyasaya. 2007’de ise tüm platformlar için uyarlamış olduğu Unreal Tournament 3’ü çıkardı. Aynı sene ismini Painkiller oyunuyla duyuran People Can Fly firmasını da bünyesine kattı.’

 

Epic Games, dünkü ücretsiz oyun verilecek haberlerinden sonra bugün sosyal medya hesabından Grand Theft Auto 5‘i ücretsiz kütüphanenize ekleyebileceğinizi duyurmuştu.

Bu popüler oyunu 21 Mayısa kadar eklemeniz halinde ücretsiz sahip olabilecektiniz.

Fakat fazla yüklenme olmasından dolayı siteye giriş yapılamıyor.

Steam’de fiyatı 169 TL olan GTA 5′i 21 Mayısa kadar ücretsiz olacak Epic Games platformundan sahip olabilmek için önümüzdeki günlerde denemeye devam edebilirsiniz.

 

GTA 5 Nasıl Bir Oyun?

‘Grand Theft Auto V, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon-macera tarzı video oyunu. Grand Theft Auto serisinin beşinci oyunudur. 17 Eylül 2013 tarihinde PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya çıkmıştır.

Grand Theft Auto V’in PC sürümü, oyunculara 4k ve ötesinde çözünürlükle ve saniyede 60 kare tazeleme hızıyla Los Santos ve Blaine County dünyasını keşfetme fırsatını sunuyor.’

 

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.