GTA 6’nın Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Rockstar Games‘in dünyanın en popüler oyun serilerinden biri haline gelen Grand Theft Auto (GTA) ne zaman çıkacağı oyun severler tarafından merakla bekleniyor. Yapımcı firma tarafından henüz ne zaman çıkacağı hakkında açıklama yapılmasa da ortaya birden fazla iddia atıldı.

Uluslararası video oyun şirketinin  7 yıl aradan sonra GTA 6 için çalışmalara başlaması büyük ilgi gördü. GTA 6 için  son hazırlıkların yaptığını söyleyen Rockstar Games, oyunu beklenenden daha erken piyasaya süreceklerini belirtti. İddialara göre oyunun bu yıl bitmeden satışa sunulacağı konuşuluyor.

Firmaya göre, GTA 6 PlayStation 4, PC ve Xbox One platformları için çıkacak. GTA  6 oyununda ana karakteri seslendirecek kişinin Eva Mendes olacağı düşünülüyor. Küba asıllı ABD’li aktris daha önce de Daha Hızlı ve Daha Öfkeli filmi ile adından sıkça söz ettirmişti.

GTA 6’nın Konsepti Nasıl Olacak?

Daha önceki oyunlarda kullanılan Amerikan Rüyası’nın dışına çıkılacağı konuşulurken, Amerikan kültürüyle benzer birçok noktası olan Japonya-Tokyo’ya gidilmesi ihtimaller arasında yerini aldı. Oyunun 2000’li yılların başında gerçekleştirileceği düşünülen GTA Tokyo projesinden son anda vazgeçilmişti.

GTA 6′ da Tokyo dışında kullanılacak bir başka yer ise Amerika’nın farklı bir eyaleti olacak. Çoğu platformda oyunun sadece Amerika’da geçeceği belirtilse de Japonya ihtimalinin yüksek olduğu konuşulanlar arasında..

GTA 6 Ne Zaman Piyasaya Çıkacak?

Herhangi bir gün ve ay verilmemesine rağmen, GTA 6′ nın  2020 yılı bitmeden kullanıcıların beğenisine sunulacağı söylendi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.