‘Gucci’ Yabani Hayat Desteğiyle Yeni Kreasyonunu Tanıttı!

Gucci Modaevi, ya da diğer adı ile Gucci, İtalyan ve Fransız sahipli moda ve deri eşya markasıdır. Guccio Gucci (1881 – 1953) tarafından İtalya’nın Floransa kentinde 1921 yılında kuruldu.

Gucci yeni kreasyonunda The Lion’s Share Fund’a destek verdi. “Yaban hayatı popülasyonları, sadece 50 yıl önce oldukları boyutun yarısıdır ve yaşam alanları ve ekosistemleri, insan faaliyetleri nedeniyle benzeri görülmemiş bir oranda yok edilmiştir. Aslanın Hisse Fonu(The Lion’s  Share Fund), basit olduğu kadar yenilikçi olan bir fikirdir – ve vahşi yaşamın korunması üzerinde gerçek bir etki yaratır. ”

Eylül 2018’de başlatılan fon, Mozambik’in Niassa Ulusal Koruma Alanı’ndaki vahşi yaşamı koruyan kolluk kuvvetleri için kritik telsiz sistemlerini geliştirmek için bir hibe sağladı. Aynı zamanda rezervdeki fil kaçak avlanma oranını sıfıra indirmeye yardımcı oldu ve Endonezya’nın Kuzey Sumatra’sındaki nesli tükenmekte olan orangutanlar, filler ve kaplanlar için toprağın güvenliğini sağlamak için bir hibe sağladı.

Gucci’ye göre hayvanlar dünyadaki tüm reklamların yaklaşık yüzde 20’sinde görünüyor, “buna rağmen hayvanlar her zaman hak ettikleri desteği almıyorlar. Aslanın Payı markalara acil ve önemli adımlar atma ve gezegenimizi korumada kendi rollerini oynama fırsatı veriyor. ”

İşte Kreasyon Fotoğrafları;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.