Gucci’nin Yeni Gözlük Kreasyonu!

Gucci Modaevi, ya da diğer adı ile Gucci, İtalyan ve Fransız sahipli moda ve deri eşya markasıdır. Guccio Gucci tarafından İtalya’nın Floransa kentinde 1921 yılında kuruldu. Gucci Dünya’nın en ünlü, prestijli ve tanınan moda markalarından biri olarak kabul edilmektedir.

Gucci, sadece online satış yapılacak sınırlı sayıda üretilen gözlük koleksiyonunu tanıttı ve dünya çapında satılabilir olacak. Koleksiyonda üç farklı tasarım var; ikisi feminen, biri maskülen bir çizgiye sahip olan tasarımlar ikişer renk seçeneğine sahip. Her tasarımdan yalnızca 100 adet üretilecek o yüzden de sınırlı kişi bu koleksiyondaki parçalara sahip olabilecek.

Gucci’nin koleksiyon açıklaması ise şu şekilde; ‘’Renkli lensli kare çerçeve stilleri, altın metal örgülü tapınaklar ve benzersiz bir görünüm için çıkarılabilen, yeniden konumlandırılabilen ve değiştirilebilen Interlocking G varyasyonlarını içeren dekoratif çekicilik detayları ile tamamlandı.

Kalın çerçeveli gözlükler ve güneş gözlükleri, klasik havacılardan kedi gözlerine ve kristal Hollywood Forever stillerine kadar Gucci gözlük çizgisini karakterize ediyor.’’

Koleksiyonda gözlüklerin saplarından sarkan gold zincirlerin parıltısıyla birleşen “küpe” görünümündeki aksesuarlar farklılık olarak göze çarpıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.