Güldür Güldür’ün Çok Yönlü Yeteneği Berkay Tulumbacı Kimdir?

Tiyatro başarısından müzisyenlik kariyerine kadar birçok alanda takdir edilen bir başarıya sahip olan oyuncu Berkay Tulumbacı, bu akşam da Show Tv ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show programında muhteşem bir performans sergileyecek. Peki yer aldığı tiyatro oyunlarındaki başarısı, müzik alanındaki birbirinden güzel klipleri ve Güldür Güldür Show programındaki muhteşem oyunculuk başarısı ile tanıdığımız Berkay Tulumbacı kimdir?

Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu, müzisyen Berkay Tulumbacı, Kıbrıs, Lefkoşa doğumlu.

İkinci Dereceden İşsizlik Yanığı Oyunu ile Övgüleri Üzerinde Topladı.

8 Haziran 1991 tarihinde Kıbrıs’ın Lefkoşa kentinde dünyaya gözlerini açmış olan başarılı oyuncu Berkay Tulumbacı, lisans öğrenimini Eskişehir’de bulunan Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarın’ndaki Tiyatro bölümünde başarıyla tamamladı. Bu güne kadar birçok dizi ve filmde başarıyla yol alan oyuncu Berkay Tulumbacı, İkinci Dereceden İşsizlik Yanığı oyunu ile izleyicilerden büyük oranda beğeni topladı. Bu oyunun ardında birçok ödüle layık görülen başarılı oyuncu Berkay Tulumbacı’nın aldığı ödüllerden biri de 2014 yılında düzenlenen Dileklerarası Tiyatro Ödülleri’nde İkinci Dereceden İşsizlik Yanığı oyunu ile kazandığı ‘Genç Yetenek’ ödülü oldu. Aynı yıl Ekin Yazın Dostları Tiyatro Ödülleri’nde de yer alan başarılı oyuncu Berkay Tulumbacı, bu ödül töreninde ise yine İkinci Dereceden İşsizlik Yanığı oyunu ile kazandığı ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülü oldu. 2019 yılında BKM yapım şirketinden çıkmış olan Güldür Güldür Show kadrosuna dahil olan Berkay Tulumbacı, her cuma akşamı Show Tv ekranlarında başarıyla bu ekibin bir parçası oluyor.

Başarılı oyuncu Berkay Tulumbacı, Ateş Böceği ekibinden rol arkadaşları ile birlikte.

Bu Güne Kadar Yer Aldığı Oyunlar ve Yapımlar ile Birçok Alanda Başarı Sağladı.

2013 yılında yer aldığı ve ödüllere layık görüldüğü İkinci Dereceden İşsizlik Yanığı oyunundaki işsiz rolünün yanında 2018 yılında yer aldığı Tamamen Doluyuz oyunu ile de büyük beğeniler toplayan başarılı oyuncu Berkay Tulumbacı’nın bu oyunda can verdiği karakter ise Asistan rolü olmuştu. Tiyatro serüvenindeki her rolü ile büyük oranda övgü toplayan Berkay Tulumbacı, beyaz perde ile televizyon ekranlarındaki oyunculuk performansları ile de güzel işlere imza attı. İlk olarak 2015 yılında Atv ekranlarında yayınlanmış olan Kara Ekmek dizisi ile ekranlardaki serüvenine adım atan başarılı oyuncu Berkay Tulumbacı, bu dizide Berkant karakteri ile izleyicilerin karşısına çıktı. Daha sonra Ateş Böceği dizisi ile 2017 yılında tekrar televizyon ekranlarına dönen genç oyuncu Berkay Tulumbacı, bu dizide ise Barbaros karakterini canlandırdı. Bir sonraki yıl Kocaman Ailem dizisinde Selim karakteri ile başarılı bir oyunculuk performansı sergilemiş olan Berkay Tulumbacı, sonraki yıllar sinemadaki başarıları ile büyük beğeni topladı. 2019 yılında Ali Yorgancıoğlu’nun yönetmen koltuğunda olduğu ve senaryosunu Evren Erdoğan’ın oluşturduğu Aslı Gibidir isimli sinema filminde yer alan Berkay Tulumbacı, 2010 yılında ise Sessiz Gece isimli bir kısa filmde yer aldı.

Berkay Tulumbacı, her cuma Güldür Güldür Show ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

Ekranların En Eğlenceli Programlarından Biri Olan Güldür Güldür Show, Her Cuma Akşamı Show Tv Ekranlarında Yayınlanıyor.

Her hafta yeni bölümleri merakla beklenen Güldür Güldür Show, bu Cuma akşamı da izleyicilerin karşısına çıkıyor. Bu muhteşem güldürü programının başarılı oyuncusu Berkay Tulumbacı, oyuncu kadrosunu Açelya Topaloğlu, Ali Sunal, Alper Kul, Aylin Kontante, Aziz Aslan, Burak Topaloğlu, Dağhan Külegeç, Doğa Rutkay, Ecem Erkek, Giray Altınok, İrem Kahyaoğlu, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Murat Akkoyunlu, Onur Atilla, Onur Buldu ve Uğur Bilgin ile paylaşıyor.

Berkay Tulumbacı, yer aldığı birçok yapım ile başarı sağladı.

Başarılı Oyuncu Berkay Tulumbacı, Single ve EP’leri ile de Dinlenme Platformlarında Yer Alıyor.

İlk kez 2019 yılında Git şarkısını piyasaya süren Berkay Tulumbacı, aynı yıl Aşk Senden Bana video klibi ile büyük beğeni topladı. Spotify platformundan en çok dinlenen şarkısı Aşk Senden Bana şarkısından sonra da müzik çalışmalarına devam eden başarılı oyuncu Berkay Tulumbacı, aynı yıl Çocuk isimli single çalışması ile müzik mecrasında yerini almış oldu. Video kliplerine Düşün şarkısı ile devam eden başarılı oyuncu Berkay Tulumbacı daha sonra ise Konuşur Dururum isimli tekli şarkısını piyasaya sürerek müzisyenlik serüvenine devam etti. Bu şarkının ardından Son Hatıra isimli şarkısını dinleyicilerine sunan Berkay Tulumbacı’nın son müzik çalışması ise, Elif Yakarçelik ile birlikte oluşturduğu Yarım Kalsın isimli video klip oldu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.