Güldüren, Aydınlatan ve Güzelleştiren Kadın: Eylül Öztürk Özkan

Nail Spa

Yıllardan beri içimizden biri olarak tanıdığımız, binlerce kadın ve anneye ışık olan Eylül Öztürk Özkan şimdilerde yeni açılacak olan Eylül Öztürk Tem Avrupa 2 şubesinin heyecanı içinde. Pazartesi günü açılacak olan şube Eylül Öztürk Nail Spa’nın ”Tırnağım Olamazsın” sloganı ile yola çıktı ve bu gün, Tem Avrupa – Gaziosmanpaşa’da sevenleri ile buluşuyor. 2019 yılında ilk şubesini Ataşehir semtinde açan Eylül Öztürk Özkan, kısa sürede protez tırnak hizmetinin aranan ismi haline geldi. Ulusal Markalar Franchise Ödülleri kapsamında çeşitli ödüllere layık görülen kurum, bu gün en iyi hizmeti en uygun fiyatla müşterilerine sunmaya devam ediyor. Eylül Öztürk Özkan, bu hizmeti sunarken de Türkiye’de kadın istihdamına katkıda bulunmanın önemi doğrultusunda bu sektörde emin adımlarla ilerliyor.

Eylül Öztürk Özkan, Ulusal Markalar Franchise Ödülleri kapsamında Güzellik ve Bakım Kategorisi’ndeen iyi kurulan Franchising sistemi, en iyi kurumsal yapı ve vizyon ve hizmet alanlarında ödüllere layık görüldü.

Kadınlar hakkındaki birçok konuda çok geniş bir kitleye ışık olan Eylül Öztürk Özkan, güldüren, aydınlatan ve güzelleştiren önerileri ile YouTube kanalında izleyicileri ile buluşuyor. Birbirinden zengin içeriklere sahip bir YouTube kanalı olma özelliği taşıyan bu platforma bir göz atalım. Çok fazla bir izlenme kitlesi olan ve epey beğenilen içeriklerin barındığı Parodi Şarkılar isimli oynatma listesinde bulunan parçalar, kendilerini tekrar tekrar dinletiyor. Her konuda olabilen bu şarkılar tamamen Eylül Öztürk Özkan’ın bestesi olma özelliği taşıyor. Grip Oldum, Senin Annen Değilim, Sarı Bez, Bana Göre Bir Koca Yok, Para Para Para, Bu Yaz Lömbür Lömbür, Ramazan Özel, Canım Kankam, Kız Whatsapp Grupları, İlk Buluşmadan Sonra, Haydi Hanımlar Spor Yapacuğk, Esmiyor, Terk Edilenlerin Şarkısı ve Haydi Hanımlar Çocuk Yapacağuk gibi hem güncel hem de herkesin dilinde olan birçok konuyu içeren bu videolar bu pandemi zamanında stres atmak için başvuracağınız videolar olarak görülebilir. Beste ve parça yaratma konusunda epey başarılı olan Eylül Öztürk Özkan’ın YouTube kanalında yayınlanmış Gönder Gelsin isimli bir klip çekilmiş bir şarkısı da bulunuyor.

Eylül Öztürk, eşi Kenan Öztürk ile birlikte.

Amerika’daki yaşamında karşılaştığı günlük olayları da kameraya alarak izleyicileri ile buluşturan Eylül Öztürk Özkan’ın Amerika Günlükleri başlığı altındaki videoları epey eğlenceli ve renkli. Doğumunu da burada gerçekleştiren eğlenceli kişilik Eylül Öztürk Özkan, burada gerçekleştirdiği doğum öncesi doktor kontrollerini, ailesi ile birlikte Amerika’da yaptıkları bebek alışverişini ve bu alışverişte hangi ürünleri gerekli, hangilerini gereksiz gördükleri ile Türkiye’de bir bebek alışverişi yapılsa nasıl olurdu karşılaştırması ile izleyicileri çok önemli fikirler sunmuş oluyor. Fiyat karşılaştırmasını normal alışveriş ile de yapan Eylül Öztürk Özkan’ın, Amerika’da Market Alışverişi – Fiyatları Karşılaştırdık ve Hazır Gıda Sektörü Çılgınlığı isimli bir videosu da kendi YouTube kanalında Amerika’da yaşayacak olanlara ve Amerika’daki hayatı merak edenlere önemli fikirler sunmuş oluyor. Alışveriş konusunda ilginç seçenekleri bulunan Amerika’daki 1 dolar mağazasını da kadrajına almış Eylül Öztürk Özkan. İçerisindeki her şeyin 1 dolara satıldığı dükkanda epey şaşırtıcı şeyler izleyebilirsiniz. Amerika’daki teknolojik ürünler Türkiye’deki fiyatlarına göre epey şaşırtıcı olduğu için bu konudaki videosu da epey ilginç Eylül Öztürk Özkan’ın. Amerika’daki Teknolojik Ürünlerin Fiyatları Nasıl – Gözlerimize İnanamadık isimli videoda epey şaşırtıcı ürünlere ve onların fiyatlarına şahit oluyorsunuz. Ünlü mobilya firması ve ürünleri çok beğenilen Ikea hakkında da bir vlog çeken Eylül Öztürk Özkan, Amerika’daki Ikea fiyatlarına inanamadık adlı videosu ile fiyatların ve ürünlerin ilginç oluşuna dikkat çekiyor. Amerika’nın Florida eyaletinde bir ev sahibi olan Öztürk çifti, buraya yerleşecekler için çok yaralı olacak renkli bir video hazırlamış. Amerika’daki Evimiz – Florida Eyaletinde Ev Fiyatları – Mini Ev Turu adlı bu video Amerika hakkında bilgi sahibi olmak adına eğlenceli bir içerik olarak değerlendirilebilir.

Eylül Öztürk, doğumunu Amerika’da gerçekleştirdi.

Ünlü Yönetmen Barış Kenan Öztürk ile mutlu bir evlilik sürdüren Eylül Öztürk Özkan, eşi ile 2017 yılında dünya evine girdi. Evlilik & İlişkiler & Sohbet başlığı altında eşi Barış Kenan Öztürk ile birlikte hazırladığı videolarda Eylül Öztürk Özkan, eşi Kenan ile birlikte evlilik, ilişki üzerine yaptığı sohbetler izleyicileri ile buluşturuyor. Özellikle evlilik hazırlı içerisindekileri heyecana sokacak konulara değinen Eylül Öztürk Özkan, Nasıl Evlilik Teklifi Aldım? İdeal Evlilik Teklifi isimli video ile insanların kafasındaki sorulara cevap oluyor. Nasıl Tanıştık? Kenan’ı Nasıl Ayarladım videosu ile de ilişkisi hakkında merak edilenleri yansıtan Eylül Öztürk Özkan, Terleten Sorular! Sizlerden Gelen Soruları Cevapladık isimli video ile de kendisi ve ailesi hakkındaki merak edilen konuları izleyiciler ve hayranları ile buluşturuyor. Evlilik hakkındaki birçok çıkmaza değinen Eylül Öztürk Özkan, Mutsuz Bir Evlilik – Kader mi Seçim mi videosu ile de birçok insanın kafasındaki soru işaretlerini gideriyor. İlişkilerdeki zorlukların farkında olan ve bütün bunların sevgi ve bağlılık ile aşılabileceğine inanan Eylül Öztürk Özkan, En Zor Günlerimiz (İflas Edişimiz, Dibe Vuruşumuz ve Sıfırdan Yeni Bir Hayat) adlı videosunda çok değerli tavsiyelerde bulunuyor, hiçbir şeyin pes ederek çözülemeyeceğine dair yaşadığı önemli durumları anlatıyor. Eylül Öztürk, geçtiğimiz günlerde telefonuna gelen ‘kocan seni aldatıyor’ yazılı bir mesajla beklemediği bir durum yaşamıştı ve olayın içeriğini araştırmaya kalkınca daha da büyük bir şaşkınlık yaşamıştı. Eşi Barış Kenan Öztürk ile arasında hiçbir güvensizlik yaşamadığını belirten Eylül Öztürk Özkan, bu mesajı aldığında hamile olduğunu, eğer mesaja takılsaydı eşiyle tartışabileceği ihtimalini söyleyerek mesajın ne kadar dikkatsizce ve düşünce yoksunu biri tarafından yazılmış olduğuna vurgu yaptı. Bunun insanların her gelen mesajı önemsememesi için önemli bir olay teşkil ettiğini belirten Eylül Öztürk Özkan, ‘bunu her gelen mesaja inanmayın diye anlatıyorum’ açıklaması ile yaşadığı olaya vurgu yaptı. Basından çıkan yanlış boşanma haberlerine cevap niteliğinde olacak bir video yayınlama ihtiyacı duyan Eylül Öztürk Özkan, Boşanıyor Muyuz? Basından Çıkan Haberlere Cevap adlı video ile yanlış haberlere bir cevap sunmuş oldu. Doğum ve ebeveynlik hakkında da videoları bulunan Eylül Öztürk Özkan’ın Herkes Baba Olamaz – Babalık Kolay Mı isimli videosu birçok ebeveyn için anahtar görevi üstleniyor. Ayrıca Op. Dr. Gökçen Erdoğan ile birlikte hazırladığı Doğum Kontrol Hapları Hakkında Merak Edilenler isimli videoda doğum kontrolü ile ilgili cevap aradığınız bütün soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Öztürk Ailesi.

Anne & Bebek ismi altındaki birbirinden tatlı videolarını anne adayları ve hamilelik düşünenler ile paylaşan Eylül Öztürk Özkan, annelik ve doğum süreci hakkında merak edilenleri heyecanlı anneler ve anne adayları ile paylaşıyor. Hamilelikteki ilk üç aylık serüveni anne adayları ile paylaşan Eylül Öztürk Özkan, ayrıca bebek çantasında neler olmalı konulu videosu ile hastane bebek çantası videosunu hazırladığı bir video ile izleyicilerinin karşısına çıkmış. Dünyalar tatlısı iki çocuğa sahip anne Eylül Öztürk Özkan, çekirdek ailesi ile mutlu bir yaşam sürüyor. Bu renkli kişiliğe sahip annenin Hey Anne başlığı altında, konuğu ünlü program sunucusu Zahide Yetiş ile paylaştığı ve kameraya aldığı bir serisi de bulunuyor.

Başarılı bir kadın ve herkese örnek olabilecek bir hayat serüvenine sahip Eylül Öztürk’ün bu dopdolu yaşama sevincinin biz onu izledikçe çoğalmasını arzu ediyoruz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.