Gündemdeki Gazeteci: Oya Çınar

Son güncelleme:

Yaptığı röportajlarla, haberlerle, yeri geldiğinde de Instagram hesabıyla gündeme gelen Oya Çınar kimdir bir tanıyalım. Eğlenceli kişiliğiyle ön planda olan Oya Çınar Kimdir?

Posta Gazetesi Yazarı: Oya Çınar

Röportajlarıyla Beğeni Topluyor!

Başarılı gazeteci Posta Gazetesi’nde aktif olarak çalışıyor. Yazılar yazan ve ünlü birçok isimle röportaj yapan Çınar, Dokuz Eylül Üniversitesi mezunu. Uzun dönemdir bu mesleği yapan güzel kadın sadece gazetede değil Instagram hesabında da yazılarını yayınlıyor. Hemen hemen her hafta ünlü bir isimle buluşup sohbet havasında bir röportaj gerçekleştiriyor. Ünlü isimle beraber olduğu bir karenin altına sohbetlerini yazan Oya Çınar oldukça samimi bir his uyandırıyor. Son dönemlerde Murat Yıldırım, Mehmet Ali Erbil, İpek Yazıcı, Selda Bağcan, Pelin Karahan ve birçok tanıdık yüzle bir araya geldi başarılı gazeteci.

Mehmet Ali Erbil Röportajı

Güzelliği Oldukça Dikkat Çekici

Yoğun iş temposuna rağmen bakımlı bir kadın olan Oya Çınar paylaştığı her karede dikkatleri üzerine çekiyor. Paylaşımları ise iş ve özel hayatı bir arada barındırıyor. Bazen tatil köyünden fotoğraf paylaşan Çınar bazen röportaj yaptığı bir ünlüyü paylaşıyor. Toplumumuzda güzel bir kadın oldukça çekici gelir. Oya Çınar güzelliği üzerine bir de başarılı bir kariyer ekliyor. Instagram kullanıcı adı: oyalamaca. Buradan merak edenlere duyurulur.

Oya Çınar’ın Tatilinden Bir Kare

Aynı Zamanda Blogger!

Yazmayı seven ve işini aşkla yaptığı açık olan Oya Çınar ayrıca bir blogger. Yine samimi olan blog yazıları bir hışımla bitiveriyor. Çok insan dinlediği için hepsinden ayrı bir anı taşıyor Oya Çınar. İyi bir dinleyici olmasının yanında ön yargıları olmayan biri olmasının da başarısında etkisi büyük. İnsanlar da ona güveniyor ki kariyer hayatının dışında özel hayatları hakkında da rahat bir konuşma yapıyorlar.

Oya Çınar – Ayşe Arman

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.