Gündüz Kuşağı Programlarının Sevilen Sunucusu: Zahide Yetiş

Zahide Yetiş Kimdir?

Ekranların sevilen sunucusu Zahide Yetiş, gün içerisinde yaptığı programlar ile günümüzü güzelleştirmesiyle tanınmıştır. Ekranlarda bir süredir göremesek de İnstagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar, attığı hikayelerle sevenleriyle buluşmaya devam etmektedir. 1.5M takipçiye sahip İnstagram hesabının yanı zamanda güzel sunucunun 35B abonelik bir YouTube hesabı bulunmaktadır. Aktif şekilde YouTube hesabını kullanmaktadır. Kendi adını taşıyan birçok programda, örneğin; Zahide ile Yetiş Hayata, Zahide Yetiş’le ve Zahide Yetişle Gelin Görün programlarında sunuculuk yapmıştır. Dilerseniz Zahide Yetiş Kimdir? yakından tanıyalım.

Gelin Damat Fashion Day 2021 Defilesinde Sağlık Çalışanları İçin Gelinlik Giydi!

Defilede güzelliği ile dikkat çeken güzel sunucu, bu hareketi ile sevenlerinden takdir almıştır.

Ünlü modacı Pınar Bent’in defilesinde güzel sunucu Zahide Yetiş, İvana Sert, İman Casablanca ve Duygu Çakmak gibi ünlü mankenler ile aynı podyumda boy göstermiştir. Zahide Yetiş’in bu defile ile gelinlik giyerek ilk kez manken olarak podyuma çıkması, ünlü ve profesyonel mankenlere taş çıkartmasına engel olmamıştır. İki gün boyunca Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen bu defilede, Zahide Yetiş güzelliği ile büyülemeyi başarmıştır. Özellikle sağlık çalışanları adına ünlü sunucunun boy göstermesi dikkat çekmiştir.

Hijyen Konusunun Öncü Markası Bingo Oxyjen Reklam Filminin Marka Yüzü Oldu

Zahide Yetiş ile Bingo Oxyjen Reklamı

‘Her şeyin başı sağlık ve hijyen. Nefes aldıran cevaplar Bingo Oxyjen’den!’ sloganı ile çekilen Bingo Oxyjen reklam filmi ile hijyen konusundaki endişelerimiz bir nebze de olsa azalmaktadır. Özellikle kadınların ev konusunda çok dikkat ettiği hijyen konusu Zahide Yetiş ile birlikte aydınlanmıştır. Sunuculuk kariyerinin getirmiş olduğu televizyon ekranlarında bir geçmişe sahip olan Zahide Yetiş, onu tanıyan kişilerin markaya güvenmesine vesile olmuş ve çoğu kullanıcının Bingo Oxyjen yorumlarında Zahide Yetiş’e güvenerek aldığını yazması bu durumu bizlere kanıtlamıştır.

Türkiye’nin İlk Teknoloji Programı Olan ‘İnternet Tv’ Sunucusu Zahide Yetiş Kimdir?

Ünlü sunucunun kariyer hayatı okuyanları hayretler içerisinde bırakıyor.

Anne tarafından Yunanistan Selanikli, baba tarafından ise Kütahyalı olan Zahide Yetiş, 1979 yılında Avusturya’nın Viyana şehrinde dünyaya gelmiştir. İzmir’de büyüyen ünlü sunucu, lise eğitimini İzmir Özel Fatih Koleji’nde tamamlamıştır. Daha sonra üniversite eğitimine İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü’nde başlayarak tamamlamıştır. İzmir’de öğrenci iken çalışmaya başlayan güzel sunucu, FM İzmir 101 Radyoda sabah haberlerini dile getirirken, aynı zamanda TRT’de Türkiye’nin ilk internet programı olan ‘İnternet Tv’ programını altı yıl boyunca sunmuştur.

‘Kentlerin Dili’ Programı Sunuculuğunun Ardından ‘Doktorum’ Programı ile Tanınmıştır!

Bir zamanların popüler programı Doktorum ile kendini gösteren güzel sunucunun başarıları art arda gelmiştir.

Kentlerin Dili adlı programın sunuculuğunu yaparken 25 farklı şehri gezerek tanıtan ünlü sunucu belirli bir kitle tarafından sevilmiş, ardından Doktorum adlı programın sunuculuğu ile de iyiden iyiye tanınmaya başlanmıştır. 2009-2014 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanan Doktorum programı yaşam-sağlık alanında etkinlik göstermiştir.

Zahide ile Yetiş Hayata Programı ile Adını TV Ekranlarına Taşıdı!

Gündüz kuşağının sevilen programı seyircileri ekrana kilitlemiştir.

2013-2015 yılları arasında ATV ekranlarında Zahide ile Yetiş Hayata programında boy gösteren güzel sunucu, adını bir adım daha ileriye taşımış ve tanınmasını kat kat arttırmıştır. ATV’nin kendi internet sitesinde bu programın bölümleri izlemek isteyenler için hala daha mevcuttur. Programın sona ermesi ile birlikte seyircisini farklı bir serüvene çıkartmıştır.

Zahide ile Yetiş Hayata Programından Sonraki Durağımız ‘Zahide Yetiş’le’ Programı

Sabahları kahvaltı sofralarımızın tadı Zahide Yetiş’le adlı program ile gelir.

Sabahları kahvaltı sofralarımıza şenlik getiren bu program, Türkiye’nin en ilginç insanları, en çarpıcı hayat hikayeleri ve alanında uzman, saygın konukları ile bizleri ekran başına kilitlemiştir. Dolu dolu içerikleri ile 7 Aralık 2015 yılından 12 Haziran 2020 yılına kadar yayınlanan televizyon programı Zahide Yetiş’in sunuculuğu ile beğenilen bir program olmuştur.

Kayınvalide ve Gelinlerin Buluştuğu Nokta: Zahide Yetişle Gelin Görün

Gelin ve kaynanaları bir arada gördüğümüz bu program ile zamanın nasıl geçtiğini anlamadık.

Zahide Yetiş’i en son gördüğümüz bu program ani bir şekilde bitmiş ve seyircisini bu durumda üzmüştür. Moda konusunda en iddialı kayınvalideler ile hamaratlığına, temizliğine ve misafirperverliğine güvenen gelinlerin kıyasıya yarış içerisinde olduğu program çoğu kişi tarafından beğenilmiştir. Özellikle Zahide Yetiş’in sunuculuk yeteneği seyirciyi programa kilitlemiştir. Televizyon ekranlarından bu program ile ayrılan ünlü sunucuyu, sevenleri tekrar izlemek için dört gözle bekliyor.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.