Gupse Özay ve Barış Arduç Evlendi!

Son güncelleme:

6 yıldır mutlu ilerleyen bir ilişkileri olan Barış Arduç ve Gupse Özay çiftinin bugün Çeşme’de nikah masasına oturduğu ortaya çıktı. Koronavirüs salgını nedeniyle düğün yapmamayı tercih eden çiftin nikah törenine ailelerinin ve yakın dostlarının katıldığı görüldü.

2014 yılından beri birliktelerdi. Çift, sonbaharda yapmayı planladıkları düğünlerini koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelemişti. Gupse Özay ve Barış Arduç, ani bir kararla Çeşme’de nikah organize etti ve çift sade bir nikahla aşklarını taçlandırdı.

Çiftin balayı içinde herhangi bir plan yapmadığı konuşuluyor. Arduç ve Özay, evlendikten sonrada Çeşme’de yazlıklarında balayı tadında tatil yapmayı sürdürecek.

Gupse Özay ve Barış Arduç çifti nikahtan sonra yaptığı ilk açıklamada “Bayram yaklaşmıştı, bayramdan sonra da İstanbul’a dönecektik, hava da güzel, e hadi o zaman gel bir deneyelim dedik ve bir anda evlendik.” ifadelerini kullandı.

Gupse Özay ve Barış Arduç Ani Kararla Evlendi!

Gupse Özay Kimdir?

Gupse Özay, Türk oyuncu ve senaristtir. Gupse Özay, Çerkes kökenli bir aileden İzmir’de dünyaya geldi. Çerkesçe olan adı “canımın içi” anlamına gelmektedir. Gupse Özay Ege Üniversitesi Radyo Tv ve Sinema bölümünde okumuştur.

Barış Arduç Kimdir?

Barış Arduç Türk dizi ve sinema oyuncusudur. İsviçre’nin Scherzingen şehrinde doğup büyüyen daha sonra ailesiyle beraber Türkiye’ye kesin dönüş yapan Arduç, ilk ve orta öğrenimini burada tamamladı. Tiyatro sanatçısı Ayla Algan ile tanıştıktan sonra profesyonel oyunculuğa adım attı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.