Deep Blue Club

Güzel Kadınlar Genelde..

Son güncelleme:

İnsanlık tarihi boyunca güzellik konusu hep tartışma yaratmıştır. Neye göre güzellik, kime göre güzellik, önemli olan iç güzelliği gibi çeşit çeşit  birçok soruyu da beraberinde taşımıştır. Herkesin kendine göre bir güzellik algısı olduğunu biliyoruz. Kimi için duyguları, görüntüsü, hal ve tavırları, soyut ve somut haz duyguları, iç güzelliği vb.kavramlar kişilerin güzellik algılarını yansıtır.

Oysa ki güzellik sadece kadın erkek olarak da ayrılamaz, sevimli bir dostu sahiplenmek, doğaya verdikleri karşısında şükür etmek, nefes aldığın için ne kadar şanslı olduğunun farkına varmakta bir güzelliktir. Bir de şu var ki bu cümleyi en az bir kere duymuşsunuzdur “güzel kadınlar genelde” ile başlar devamında bir çok şey sıralanır, bakalım sizler nasıl devam ettirmişsiniz cümleyi..

Unutmayın ki güzellik kavramı, bırakın kişileri her ülkede bile farklılık gösterir. Hayallerinizin peşinden gidin, hedeflerinize ulaşın, size iyi hissettiren şeyleri yapın ve her anın değerini bilin gerçek güzellik işte bunlar..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.