Güzel Oyuncu Nilperi Şahinkaya, Fransızca Şiirini Beğeniye Sundu

Son zamanların gözdesi, ekranların sevilen güzel ve seksi oyuncusu Nilperi Şahinkaya, sosyal medya hesabından sözleri kendisine ait olan “Sirius” isimli şiirini paylaştı. Güzel oyuncu “Bu sözler size kendinizi hatırlatsın” notu ile paylaştığı bu şiirin yarısını Türkçe yarısını ise Fransızca olarak kendi seslendirdi. Dinleyenlerin övgülü yorumlar yazdığı şiir,  güzel oyuncunun takipçileri tarafından kısa sürede yüksek beğeniye ulaştı. Genç oyuncu paylaşımında yardımlarından dolayı sanatçı sevgilisi Emre Yusufi’ye de teşekkür etmeyi unutmadı.

Yayınlandığı dönemde izleyenleri ekranlara kitleyen dizilerde rol alan güzel oyuncu Nilperi Şahinkaya, TV ve dijital platform olmak üzere birçok popüler projede yer aldı. Sevilen oyuncunun rol aldığı projeler arasında ise Öyle Bir Geçer Zamanki, Kiraz Mevsimi, Yaşamayanlar, Bu Şehir Arkandan Gelecek,  Aynen Aynen, Deniz Yıldızı, N’olur Ayrılalım, Yasak Elma, Kuzgun, Yeni Hayat diziler yer alıyor. Özellikle Kiraz Mevsimi Şeyma karakteri başarılı oyuncunun adından uzun zaman bahsedilmesini sağlayan özel rollerinden biri olarak öne çıkıyor. Öyle ki Kiraz Mevsimi yayınlandığı dönem ve sonraki dönemlerde de hikayesi ve karakterleriyle unutulmaz gençlik dizileri arasında yer almıştı.

Başarılı oyuncunun gündemde sıkça ismini duyurduğu bir diğer projesi ise Blu TV’de yayınlanan baş rollerini Kerem Bursin ile paylaştığı Aynen Aynen isimli dizisi oldu. Erkek ve kadın düşünce yapısı çerçevesinde kadın erkek ilişkilerinin konu alındığı dizi, güzel oyuncunun özellikle gençler arasındaki popülerliğini arttıran bir diğer projesi oldu.

Başarısının Altında İyi Bir Eğitim Hayatı Var

2006-2010 yılları arasında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinde eğitimini tamamlayan başarılı oyuncu, okul yıllarında TV dünyasına adım attı. Hem okuyup hem de dizi projesinde yer alan genç oyuncu üniversiteden, Yüksek Şeref Listesine girerek mezun olmayı başardı.   Muhteşem oyunculuğunun yanı sıra eğitim hayatında da üstün başarılar sağlayan güzel oyuncu,  İngilizce, Türkçe, Fransızca, Almanca ve İtalyanca dillerini de iyi derecede biliyor. Dizi oyunculuğu dışında tiyatro sahnesinde de önemli roller üstlenen Nilperi Şahinkaya, Sis, Kel Kantocu, Orkestra, Gişe, Yaklaştıkça, Kim Korkar Hain Kurttan, Kalp gibi tiyatro eserlerinde rol aldı.

Güzelliğiyle baş döndüren Nilperi Şahinkaya, aynı zamanda samimi, neşeli, pozitif ve doğal haliyle de hayranlarının beğenisini kazanıyor. 1 milyondan fazla takipçisi bulunan başarılı oyuncu, sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanıyor. Günlük hayatını sevenleriyle paylaşan güzel oyuncunun renkli paylaşımları da dikkat çekiyor.

Nilperi’nin Peri’si Nereden Geliyor?

Sevilen oyuncunun isminin sonunun Peri olarak tamamlanmasının oldukça ilginç bir hikayesi bulunuyor. İbrahim Selim İle Bu Gece adlı programa konuk olarak katılan güzel oyuncu, isminin nasıl konulduğuna dair detayları paylaştı. Genç oyuncu dedesinin rüyasında ak sakallı birini gördüğünü ve 3 defa bu çocuğun ismini Peri koyun dediğini anlattı. Aile üyelerinin her ne kadar bu tarz şeylere inanmasalar da bu rüyadan oldukça etkilendiklerini belirten Nilperi Şahinkaya, ailesinin sonunda annesinin istediği Nil ismi ile Peri isminin birleştirilmesinde ortak bir fikre vardıklarını söyledi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.