Güzel Oyuncu Tuvana Türkay, Fenomen Dizi Çember’in Baş Rolünde Ekranlara Dönüyor

Güzel oyuncu Tuvana Türkay, ekranlara çok konuşulan, merakla beklenen Çember dizisi ile geri dönüyor. Yayınlandığı tarihlerde izlenme rekorları kıran, beğeni toplayan Çember dizisinin baş rollerinde ise güzel oyuncu Tuvana Türkay ile Özgürcan Çevik yer alıyor.

Geçen yıllarda Star TV’de yayınlanan çokça sevilen, yeni bölümleri çekilmeye başlanan Çember dizisi hızlı senaryosu, macera dolu hikayesi ile sevenlerinden tam not almıştı. Fenomen polisiye dizi Çember’in yeni bölümlerinde seyircileri sevindiren bir diğer haber ise yeni baş rolünde Tuvana Türkay’ın yer alması oldu.

Tekrar bölümleri dahi seyirciden büyük ilgi gören fenomen dizinin yönetmen koltuğunda ise Abdullah Oğuz yer alıyor.  ANS şirketinin patronu Abdullah Oğuz’un yönettiği dizi artık Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Her bölüm farklı bir cinayetin işleneceği dizi, İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından kurulan özel bir ekibin hikayesini ve maceralarını ekranlara taşıyor.

Bir Şeyi Ne Kadar İstediğimi Gözümden Alev Çıkar Belli Ederim

Oyunculuk hayatına 9 yaşında bir reklam filminde rol alarak başlayan ve 17 yaşında bir dizide rol alarak da kariyerini tam anlamıyla başlatan Tuvana Türkay, oyunculuğa dair “ Hiç kimse bana önüme kırmızı halı sererek iş getirmedi. Ben hep kendi tırnaklarımla geldim. Herkes kıymet verip bir iş çıkarmaya çalışıyor. Emek veriliyor. Mesela çok istediğim bir rol var. ‘Başka biriyle görüşüyor musunuz?’ diye sorarım. Bir şeyi ne kadar istediğimi gözümden alev çıkar belli ederim” ifadelerini kullandı.

Ekranlarda güzelliği, oyunculuğu ile dikkatleri üzerine toplayan, sevilen oyuncu Tuvana Türkay, hayranlarını yeni baş rolü ile sevindirdi. Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü mezunu olan güzel oyuncu, oyunculuk kariyerine 2009’da yayınlanmaya başlayan Ayrılık dizisinde rol alarak başladı. Güzel oyuncu,  2011-2012 yıllarında yer aldığı Yer Gök Aşk dizisindeki Bade karakteri ile de dikkatleri çekmeyi başardı.  Sonraki süreçte  Kara Para Aşk dizisinde Bahar Çınar karakterini canlandırdı.

Tuvana Türkay, güzelliği ve oyunculuğu kadar sesi ile beğenileri toplamaya devam etti. Kariyerine müziği de dahil eden güzel oyuncu, Enbe Orkestrası’nın albümünde sözü müziği kendisine ait olan Ara Ne Olursun isimli parçayı seslendirdi. Güzel oyuncu, şarkı sözü yazmaya başlayarak beste yapmaya da devam etti.

Oyunculuğu dışında ismi sık sık magazin haberlerinde de anılan güzel oyuncu kimi zaman hakkında yapılan yanlış ve yalan haberlere de sessiz kalmadı.

Yasemin Şefik+1′ podcast programına konuk olan güzel oyuncu, magazin dünyasında hakkında yapılan haberlere ilişkin “  Bir kaşar peynir, bir simitle yazılmadığım kaldı” diyerek isyan etti. Tuvana Türkay, ilişkiler konusunda ise şu açıklamayı yaptı: “ Ben ilişkiler konusunda önce istemez gibi görünürüm. Duygusal olduğumu karşı taraf anlar. Elimi tutan alır.”

Sosyal medyayı çok fazla önemsemediğini ifade eden güzel oyuncu, Instagram’daki takipçi sayısının fazla olmasına önem vermediğini belirterek, sosyal medya hakkındaki düşünülerini ise şöyle ifade etti: “Çok takipçim var. Çağırsam bir tanesi gelmez. Önemli olan rakamlar değil.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.