Güzellik Kraliçesinin Çıplak Fotoğrafları İnternete Sızdırıldı

Eski İngiltere güzellik kraliçesi Portia-Valis Volkova bu ralar interenete düşen görüntüleri ile başı dertte.  Genç kadının geçmişte çektirdiği çıplak fotoğrafları ve özel görüntülerini içeren videoları ortaya çıktı.

Bir güzellik yarışmasına katılmaya hazırlanan Volkova sıkı kuralları bulunan yarışmanın jürisi tarafından müsabakadan men etti.

26 yaşındaki güzellik kraliçesi, İngiliz The Sun gazetesine yaptığı açıklamada, “Bu fotoğraflar geçmişte verdiğim yanlış kararlar sonucunda çekildi” dedi.

Verdikleri karar nedeniyle jüri üyelerini suçlayamayacağını söyleyen güzellik kraliçesi, “Kural kuraldır, yapacak bir şey yok. Ancak bu şekilde bir e-posta almaları alçakça” diye konuştu.

Bir süredir tehdit mesajları aldığını söyleyen Portia-Valis Volkova, yarışmanın organizatörlerine de gönderilmiş olan fotoğrafları 21 yaşındayken çektirdiğini anlattı.

“Görünüşe göre siber zorbalar kazandı” diyen Volkova, geçmişte çektirdiği fotoğraflardan kazandığı parayı bağışladığını ifade etti.

Volkova, röportajında “Geçmişte yaptığım hiçbir şeyden pişman değilim. Ancak bana yapılan şantajı iğrenç buluyorum.” dedi ve sözlerine şöyle devam etti:

1Bir insanın geçmişte yaptıkları yüzünden bu şekilde psikolojik şiddete maruz kalması rezil bir durum.”Game of Thrones dizinde de küçük bir rolü olan Portia-Valis Volkova, aynı zamanda klasik müzik alanında başarılı bir isim.

Londra’nın batısındaki Kensington’da yaşayan güzel, siber zorbalığın bir süredir devam ettiğini anlattı.

Güzellik kraliçesinin rakipleri, Valis’in yarışmadan men edilmesine çok üzüldüğünü söyledi ve güzel modelin olayı erdemli bir şekilde karşıladığını belirtti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.