Hadise Neden Boynuzları Taktı? Hadise ve Kaan Yıldırım İlişkisinde Şok Gelişme!


Hadise ve Kaan Yıldırım çifti 2020’ye damga vuran çiftlerden biri olmuşlardı. İlişkilerini en başta gizli yaşamaya çalışırken detaylar ortaya çıkıp, iddialar ortaya atıldıkça onlar da açıklamaya karar vermişlerdi. İkili açıkladıktan sonra aşklarını aynı zamanda sosyal medyaya yansıtırken gayet güzel giden bir ilişkileri olduğu düşünülüyordu. Hatta Hadise, sevgilisi Kaan Yıldırım’ın köpeği Benek’in hesabını bile açmış ve yönetiyordu.

Hadise ve Kaan Yıldırım İlişkisi

10 aydır düzenli ve çok mutlu bir ilişkide olan Hadise-Kaan Yıldırım çifti 11 Aralık’ ta Hadise’nin Instagram hesabı üzerinden ayrıldıklarını duyurmuşlardı.

Kaan Yıldırım Kimdir

Bu haber herkesi çok şaşırtmıştı çünkü on ay içinde çift üç kriz atlatmış, ve Hadise’nin otuz beşinci yaş gününde evlenme kararı da almışlardı. Üstelik geçtiğimiz günlerde ayrılık haberlerini paylaştıkları fotoğraflarla yalanlamıştı çiftimiz.

Kaan Yıldırım’ın köpeği Benek’in hesabından ayrılma iddialarını yalanlayan paylaşım

Ayrılıklarını Instagram’dan Duyurdular!


Hayranları çok üzen ve şaşırtan duyuruda Hadise ,” Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel… Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu. Ama bazen aşk olsa da olmuyor…Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisinde hayatında başarı ve mutluluk dilerim… Hep söylerim bizi aşk ve sevgi kurtaracak, aşk hep olsun… Kendinize iyi bakın.” sözleriyle kendisini ifade etmişti.
Bu duyurudan sonra Kaan Yıldırım’ dan ilk adım hesabındaki ilişkiye dair fotoğrafları silerek gelmişti.

Hadise, ayrıldıklarını Instagram hesabı üzerinden doğruladı.

Ayrılıkla İlgili İddialar Ortaya Atıldı


Ayrılıkla ilgili ilk sızıntılar kıskançlık yönündeydi. İddialara göre çift, Kaan Yıldırım’ ın evinde kıskançlık sebebiyle tartışmışlardı ve Hadise evi terk etmişti. Ertesi sabah ise Hadise’den açıklama gelmişti. Fakat Kaan Yıldırım’ ın bir yakınına “Hala çok aşığız. Bu sevgi öyle derin ki, kolay kolay bitmez. Hadise çok fevri davrandı.” dediği belirtildi.

Kaan Yıldırımın’ın “Hadise çok fevri davrandı.” dediği öğrenildi.

Kaan Yıldırım Hadise’yi Aldattı Mı?


Ayrılığa dair çıkan yeni bir iddia ise Hadise’ nin ihanete uğramış olduğu yönünde! Açıklamaları yaptıktan sonra Hadise’ nin arasının bozuk olduğu kardeşi Hülya Açıkgöz’ ün, Instagram’ da “boynuz” filtreli paylaşım yapması dikkatleri üstüne topladı.

Hadise’nin arası bozuk olan ablası Hülya Açıkgöz’ün yaptığı paylaşımlar odağı üzerine çekti.

İki türlü de Kaan Yıldırım’ ın Hadise’ nin fevriliğine çok sinirlendiği haberleri çıktı. İddiaya göre Hadise, Kaan Yıldırım’dan Instagram üzerinden ayrıldı. 10 aydır beraber olduğu sevgilisinin evine eşyalarını kendisi götürmeye tenezzül etmeyip, şoförüyle gönderdi. Hatta iddialar arasında Hadise’ nin Kaan Yıldırım’ ın köpeği Benek’ e aldığı tasmayı bile geri verdiği var.

Hadise, eski sevgilisinin eşyalarını şoförü aracılığıyla evine gönderdi.


Peki bu çiftimizi yakından tanıyalım mı?


Hadise Kimdir?


Hadise, tam adıyla Hadise Açıkgöz Türk-Belçikalı şarkıcı ve şarkı yazarıdır. 2003 yılında Idool 2003 yarışmasına katıldıktan sonra yeteneğiyle dikkat çekmiş ve albüm teklifi almıştır. 2005′ te ilk stüdyo albümü Sweat ‘ i yayınlayan Hadise, Stir Me Up şarkısıyla hem Belçika’ da hem de Türkiye’ de kendini tanıtma fırsatı yakaladı.2005′ te yayımladığı Milk Chocolate Girl, Ultratop listesinde tam on üçüncü sırayı gördü. Türkiye basınının onunla daha çok ilgilenmesi üzerine kariyerini Türkiye’ ye taşımaya karar verdi.

Hadise, Belçika-Türk asıllı şarkıcı.

2008′ de ikinci stüdyo albümü olan ve hem İngilizce hem Türkçe şarkılardan oluşan Hadise’ yi yayımladı. Türkçe şarkısı ve ayrıca Sezen Aksu tarafından yazılmış olan “Deli Oğlan”, Türkiye’ de bir hit oldu ve çok sevildi. Eurovision yarışması için oluşturduğu “Düm Tek Tek” şarkısını tanıtma amacıyla Yunanistan, Malta, Romanya, Bosna Hersek ve Bulgaristan gibi ülkeleri sağlık sorunları geçirmesine rağmen dolaştı. Kariyerini Türkiye’ de iyice sağlamlaştıran Hadise, bir sonraki yıl 2009 Eurovision Şarkı Yarışması’ nda “Düm Tek Tek” adlı şarkısıyla Türkiye’ yi temsil etti ve yüz yetmiş yedi puan alarak Norveç, İzlanda ve Azerbaycan’ın arkasından dördüncü oldu. Yarışma sayesinde iyice popülerliğini arttırdı ve aynı sene “Fast Life” ve “Kahraman” olmak üzere iki tane daha albümü piyasaya sürdü. “Kahraman” albümündeki çıkış şarkısı “Evlenmeliyiz” ile tekrardan listelere giriş yaptı. 2011′ de beşinci stüdyo albümünü “Aşk Kaç Beden Giyer?” ismiyle yayımladı. Albümdeki “Superman”, “Aşk Kaç Beden Giyer?” ve “Mesajımı Almıştır O” isimli 3 şarkısına klip çekti.

2014′ te “Tavsiye” isimli ve 2017′ de ise “Şampiyon” isimli iki tane albüm piyasaya sürdü. Tavsiye albümü yıl içerisinde tam on altı bin kopya sattı. Albümdeki “Neredesin Aşkım?”, “Prenses”, “Yaz Günü” ve “Bu Aralar” şarkılarına klipler çekti. “Neredesin Aşkım?” ve “Yaz Günü” Türkiye’de çok büyük ilgi görerek bir numaraya ulaştılar. Yedinci stüdyo albümü olan Şampiyon’u ise 2017′ de piyasaya sürdü. Albümdeki “Şampiyon” şarkısına klip çekildi ve Türkiye’ de MusicTopTr En Hızlı Yükselenler Listesi’ ne ikinci sıradan girdi. Daha sonra yayımladığı ikinci klibi “Sıfır Tolerans” ise daha da büyük bir ses getirip beğenildi ve birinci sıraya kadar yükseldi. Fakat şarkının klini RTÜK tarafından “erotik filmin bir tık altı” olarak görüldü ve para cezası kesildi. Bu karara Hadise ile ilgili birçok kadın tepki gösterdi. Hadise yaptığı açıklamada ” Erkek sanatçılarımızın istedikleri gibi kadın mankenlerle çektikleri sahneler hiçbir zaman erotik kategorisine girmiyor. Ben bir kadın olarak buna boyun eğmek zorunda mıyım? Hayır. ‘Erkektir yapar, kadındır susar’ zihniyetine sonuna kadar karşı çıkıyorum ve çıkacağım!’ demişti.

Üçüncü klibi ise “Farkımız Var” şarkısı oldu ve listelerde üçüncü sıraya kadar yükseldi. Fanta’nın 2019′ da Türkiye’deki reklam yüzü seçilen Hadise, şirket için ürettiği “Geliyorum Yanına” adlı singleını yayımladı.

Hadise, Eurovision’da Türkiye’yi temsil etti ve dördüncülük kazandı.


İlham kaynaklarının Christina Aguilera, Beyonce ve Brandy Norwood olduğunu her zaman söyleyen Hadise, 2011′ den beri devam etmekte olan “O Ses Türkiye” adlı yarışmasında jürilik yapıyor. Altı tane Altın Kelebek , üç TMF , iki Balkan Müzik Ödülleri, olmak üzere birçok sayıda ödülü var.


Kaan Yıldırım Kimdir?

Kaan Yıldırım, 24 Aralık 1986′ da dünyaya gelmiş Türk oyuncudur. İngiltere Londra Brunel Üniversitesi pazarlama bölümünden mezun olan Kaan Yıldırım, Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’ nde bir süre oyunculuk eğitimi aldıktan sonra kariyerine başladı.
Oyunculuk kariyerine “Kayıp” dizisindeki Kadir karakteriyle başlamış olsa da asıl çıkışını burada yaşayamadı. Çıkış yaşadığı dizisi Şebnem Bozoklu, Erkan Kolçak Köstendil gibi oyuncularla beraber oynadığı “Ulan İstanbul” dur. 2015 yılında ise başrollerini Ezgi Eyüboğlu’yla paylaştığı “Adı Mutluluk” dizisinde Batu karakterine hayat vermiştir. Bu dizide tanıştığı Ezgi Eyüboğlu ile duygusal bir ilişkiye girmiş, 14 Mayıs 2016 tarihinde Esma Sultan Yalısı’ nda evlenmişlerdir. Fakat evliliklerine 26 Haziran 2019′ da son vermişlerdir. 2020′ nin başında ise adı Hadise’yle anılmaya başlamış olup 10 aylık ilişkilerine 11 Aralık’ ta son vermişlerdir.

Kaan Yıldırım, 2016’da Adı Mutluluk’ta başrolü paylaştığı Ezgi Eyüboğlu ile evlendi ve 2019’da ilişkilerine son verip boşandılar.


Adı Mutluluk’ tan sonra , 2016′ da Kalbim Yangın Yeri, 2017′ de Klavye Delikanlıları, 2018′ de İnsanlık Suçu, 2019′ da Halka ve şu an devam eden dizisi Hekimoğlu’ nda rol alıp, karakterlere hayat vermiştir.

Kaan Yıldırım

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.