Hadise’den Ablası Hülya Açıkgöz’e Sert Sözler!

Ablası Hülya Açıkgöz’e açtığı domain davasında, mahkemeyi kaybeden  Hadise, Instagram’dan yaptığı paylaşımda “Zehirli İnsan Zehirlidir” diyerek sert bir mesaj yayınladı.

Hadise’nin menajerliğini, geçtiğimiz yıla kadar ablası Hülya Açıkgöz üstleniyordu. Ancak geçtiğimiz sene, ünlü şarkıcı, konserlerinden kliplerine kadar sahne arkasında birlikte çalıştığı Hülya Açıkgöz’ü, üzerinden haksız kazanç elde etmekle suçlamış ve iki kardeş arasında gerginlik yaşanmıştı. Hülya Açıkgöz ise iddialarını yalanlamış ve güzel şarkıcıyla bütün bağlarını koparmıştı. Ardından sosyal medya hesabında Hadise ile olan bütün fotoğraflarını kaldırarak “Adı üstünde benim profilim. İstediğim fotoğrafları siler eklerim. Doğru değil mi? Ruhen yeni bir sayfaya ihtiyaç vardı sanırım. Büyük bir şey aranmasın arkasında.” ifadelerini kullanmıştı.

Yıllardır ablasıyla birlikte çalışan Hadise, ‘hadise.com’ adlı internet sitesini ablası menajerliğini yaptığı sırada almıştı. Uzun bir süredir domain adresini geri almaya çalışan Hadise, sorunu ablasıyla çözemeyince olayı mahkemeye taşımıştı. 3 Kasım 2004 senesinde kaydedilen domain için ünlü şarkıcı, 2 Aralık 2019 tarihinde, domaini 30 bin dolar ödeyerek alan Belçika’daki ablasına dava açmıştı.

Hadise’nin ablası Hülya Açıkgöz’e açtığı dava sonuçlandı. Hadise, Türkiye’de marka tescili bulunmasına rağmen davayı kaybetti. Dava sonucuna çok sinirlenen Hadise, Instagram’dan yaptığı paylaşımda “O hala senin kız kardeşin demekten vazgeçin. Zehirli insan zehirlidir! Aile olsun ya da olmasın size sürekli zarar veren insanlardan kaçmakta özgürsünüz” diyerek sert açıklamalarda bulundu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.