Hadise’den Net Cevap “Kendime Göre Kurallarım Var Ve Hiçbir Erkek Değiştiremez”

Son güncelleme:

Hadise, Cosmopolitan dergisinin Şubat sayısına kapak oldu. Eurovision dönemi ve özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Bir erkekte aradığı özellikleri şöyle sıraladı “Nasıl oturduğu, kalktığı, selamlaştığı ve kendini tanıttığına dikkat ederim. Benimle aynı işi yapan birini hayatımda istemem. Başka dalda tanınan biriyse sıcak bakabilirim.”

Omuzlarıma Büyük Bir Sorumluluk Yüklendi

Ülkemizi 2009 yılında temsil ettiği Eurovision anısı şu sözlerle anlattı “22 yaşındayken Eurovision döneminde yaşadıklarımı kimse bilmez. Bir kitap yazarsam kesinlikle o süreci anlatacağım. Omuzlarıma büyük bir sorumluluk yüklendi ve bu yükü taşımakta zorlandım. Acısı iki yıl sonra çıktı. O dönem tek başıma İtalya’ya gidip telefonumu kapatıyordum. Hırpalandım ama başardım,Yarışma sürecinde ve sonrasında insanların ne kadar acımasız olabileceğini gördüm. Omuzlarıma büyük bir sorumluluk yüklendi ve ben bu yükü taşımakta zorlandım. Öyle ki, acısı iki yıl sonra çıktı.”


Motivasyonumun Sırrı Çok Basit 

Motivasyonumun sırrı çok basit. Sadece işime odaklanıyorum. Hayatımın bazı dönemlerinde elimde olmadan gelişen, kontrol edemediğim olaylarla karşılaşabiliyorum. Önüne geçemiyorum bazen, hakkımda çoğu zaman aslını yansıtmayan pek çok şey yazılıyor. Ciddiye alıyor muyum? Hayır. Zamanla önemsememeyi öğrendim. Çünkü hayatımın en zor dönemlerinde kendimi her daim üreterek iyileştirdim. Bazen içim kıpır kıpır oluyor ve daha fazla üretmek istiyorum. Bu aralar tam da böyle bir dönemdeyim.

Hakkımda O Kadar Çok Yalan Yanlış Şeyler Karalıyorlar Ki..

“Hakkımda o kadar çok yalan yanlış şeyler karalıyorlar ki. Bu haksızlık karşısında patlamaz mı insan? Ama ben patlamıyorum. Bu yüzden kendimi takdir ediyorum. Annem bana “Bırak konuşsunlar, sen hep sus. Başın hep dik olsun kızım” der.Patlamasam da içimde hüzünlü, keyifsiz bir tortu kalıyor tabii. Bu tortuyu da sevdiğim insanlarla dertleşerek, gerekirse bir gözyaşı damlası akıtarak arıtıyorum.

”Şansa çok inandığımı söyleyemem. Galiba biraz kaderciyim. Hayat yolculuğumuzun biz doğmadan belirlendiğine inanıyorum.

Eşim Sanatçı Olmasın..

Bir insanın nasıl oturduğu, kalktığı, selamlaştığı, kendini tanıttığı bile kendisi hakkında bir sürü şey söyler, ilk bunlara dikkat ederim. Benimle aynı işi yapan birini hayatımda istemem. Başka dalda tanınan biriyse sıcak bakabilirim.

Kendime Göre Kurallarım Var Ve Hiçbir Erkek Değiştiremez..

Aşk hayatı hakkında da konuşan Hadise : “Aşkta kendimden pek ödün vermem. Yalnız kalmam gerekiyorsa yalnız kalırım, iki gün provam varsa sevgilimle görüşmem. Kendime göre kurallarım var ve bunu hiçbir erkek değiştiremez. Ben tek başına da mutlu olabilen bir kadınım. Beni zorlayacaksa hiç meşgul etmesin daha iyi.” açıklamalarda bulundu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.