Türkiye’de çekilen ilk Netflix dizisi olan Hakan: Muhafız’ın 3. sezon tarihi belli oldu. Netflix’in ilk Türk dizisi olan yapımda başrolleri Çağatay Ulusoy ve Hazar Ergüçlü gibi ünlü isimler üstlenirken, merakla beklenen 3. sezon da sürpriz isimlerin ortaya çıkmaya başladı. İşte Hakan Muhafız’ın 3. sezon tarihi ve fragmanı..

HAKAN MUHAFIZ 3. SEZON’DA NELER OLACAK?

Dizinin yeni sezonunda Hakan, Muhafız kanı taşıyan abisi tarafından cehennem yerine dönen İstanbul’u kurtarmak için kıyasıya bir savaşa giriyor. Şehir Ölümsüzler’in saldırısı sonucu yayılan bir virüsle mücadele ederken, Faysal ve Rüya kötü emellerine ulaşmaya çok yaklaşıyor. Hakan panzehiri yapması için ulaşacağı Nisan (Funda Eryiğit) ve bu yolda karşılaşacağı Burak (Taner Ölmez) ile şehrin insanlarını kurtarmak için maceraya koyulacak. Tüm bunlara karşı ayakta kalmaya çalışan Hakan aynı zamanda altı yüz yıllık bir öfkeyle İstanbul’u kendisine dar etmeye hazırlanan Vezir’i bulmaya çalışacak. Atalarının yaşadıkları Hakan’ın bugünkü mücadelesine ışık tutarak Hakan’ın geçmişle şu an arasında gidip gelen bir yolculuk için kolları sıvamasına neden olacaktır.

HAKAN MUHAFIZ’DA SÜRPRİZ İSİMLER BELLİ OLDU

Dizinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık ve Burçin Terzioğlu ünlü isimler yer alırken 3. sezon da kadroya yeni dahil olacak oyuncular ise Funda Eryiğit, Taner Ölmez ve Bilge Önal olarak açıklandı. İzleyicileri en çok sevindiren durum ise Taner Ölmez’in Çağatay Ulusoy ve Hazar Ergüçlü ile tekrar aynı yapımda rol alması oldu.

HAKAN MUHAFIZ 3. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Hakan Muhafız beklenen 3. sezonu,  6 Mart’ta tüm dünyayla aynı anda Netflix’te yayınlanacak.

 

 

46110cookie-checkHakan Muhafız 3. Sezon İçin Geri Sayım Başladı!