Halka Açık Sigorta Şirketi: Erie Insurance

Erie Insurance, bağımsız sigorta acentelerinden oluşan bir ağ aracılığıyla otomobil, ev, ticaret ve hayat sigortası sunan halka açık bir sigorta şirketidir. 2019 itibariyle , Erie Insurance Group, Fortune dergisi tarafından gelir açısından en büyük halka açık ABD şirketleri arasında 381. sırada yer almaktadır.

Erie Sigorta kurumsal markası, Pennsylvania’da bulunan HO Hirt Binasındaki kubbenin bir grafiğiyle birlikte şirketin adını içerir.

Otomobil Sigortası

Şirketin otomobil politikası, beklediğiniz her şeyi ve beklemeyebileceğiniz birçok şeyi içerir. Bunlar:

Evcil Hayvan Kapsamı: Aracınızda gezerken bir kazada evcil hayvanınız yaralanırsa, veteriner tedavi masraflarının karşılanmasına yardımcı olunmaktadır.

Erie Insurance, ürünlerini 10.000’den fazla lisanslı acenteye sahip 2.000’den fazla bağımsız acenteden oluşan bir ağ aracılığıyla satmaktadır.

Yol Kenarı ve Kiralıklar Paketi: Yol kenarında acil bir durumda ve daha sağlam bir kiralık araç kapsamına ihtiyacınız olduğunda ilgilenileceksiniz.

Oto Cam Tamiri: Minimum bir maliyet karşılığında, onarım veya değiştirmeye bakılmaksızın Tam Pencere Camı ekleyebilirsiniz.

Çilingir Hizmetleri: Anahtarlarınızı yanlışlıkla arabanıza kilitlediğinizde, 75 dolara kadar çilingir masraflarını karşılamaktadır.

Erie Insurance, 2003 yılında Fortune 500 listesinde ilk kez yer almıştır.

Motosiklet Sigortası

ERIE’nin geliştirilmiş motosiklet kapsama alanı, aksesuarlarınız, donanımınız ve güvenli sürüş giysilerinizdeki hasarların kapsamı dahil olmak üzere size büyük koruma sağlar. Yeni motosiklet sigortası ücretleri, yoldaki en güvenli sürücüler için mümkün olan en düşük maliyeti sunuyor. Motosikletinizi ERIE ile sigortalamak şu anlama gelir:

  • Ekipmanınız ve güvenli sürüş kıyafetleriniz (kask, binicilik botları ve hatta koruyucu gözlükleri düşünün ).
  • Özel dokunuşlarınız da kaplıdır (özel boya, krom, sele çantaları ve daha fazlası gibi).
  • Tıbbi ödemeler, kapsanan yaralanma masraflarınızın ödenmesine yardımcı olabilir.
  • Bisikletinizin sizi yolda bırakması durumunda isteğe bağlı yol yardımı mevcuttur.
  • Tüm yıl boyunca sürüşünüzü koruyan 12 aylık bir poliçeye sahip olursunuz.

Tekne Sigortası

Herkes su üzerindeyken güvenli bir deneyim yaşamak ister, ancak bir tekne kullanmak maliyetli yaralanmalara ve hasarlara neden olabilecek bazı riskler getirir. Sigorta sizi, yolcularınızı ve teknenizi, diğer insanları ve onların mallarını korumaya yardımcı olabilir.

Erie Sigorta, 2017 yılında üst üste ikinci kez hasar hizmeti için Müşterinin Sesi kategorisinde ACE (Müşteri Mükemmelliğinde Başarı) Ödülü’nü kazandı.

Erie Insurance, yelkenli tekneler, motorlu tekneler, yüzen tekneler, içten veya dıştan takma motorlu tekneler ve kişisel deniz taşıtları (Jet Skis, WaveRunners, WaveJammers) için teminat sunmaktadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.