Hamile Fil Patlayıcıyla Öldürüldü!!

Hindistan’da Vahşet…

Hindistan’ın Palakkad bölgesinde Kerala eyaletine bağlı olan yerde  yaşanan olayda hamile bir fil  yiyecek bulamayınca farklı bir yerleşim yerine gelen fil, bölgede yaşayan kötü niyetli insanlar tarafından barut dolu ananas yedirilerek öldürüldü. Filin bu vahşetçe öldürülüşü ardından Hindistan’ın yerel yönetim hükümeti olayla ilgili soruşturma başlatıldığı açıklandı. Orman görevlisi şöyle açıklamada bulundu ”Otopsi,hayvanın ağzında bir patlama olduğunu gösteriyor. Suçlulardan hiçbirini yakalayamadık. Patlamaya neyin neden olduğunu hala bilmiyoruz.Hayvanın bir aylık hamile olduğunu öğrendik”. şeklinde açıklamada bulundu. Javadekar sosyal medya hesabından ”Titizlikle araştıracağız ve suçlu ya da suçluları bulacağız. Bizim kültürümüzde hayvanlara patlayıcı verip öldürmek yok” diyerek tepkisi belirtti.

Ülkede yaşanılan bu dehşet verici olay ardından halk büyük tepki gösterdi. Yerel hükümetin bu şahıslar ile ilgili ciddi soruşturmalar başlatılacağını söyleyen Çevre Bakanı Prakash javadekar, ” Eninde sonunda suçluların yakalanacağını ve hayvanlara patlayıcı vererek öldürmenin kesinlikle Hindistan kültürü ile ters düştüğünü” açıklamıştı.

Hayvanlara yapılan insafsız işkence ve ölümler devam ediyor. İnsanlar ne zaman insan olmayı başaracaklar ve bu tarz olaylar Dünyada ne zaman sonlanacak? Hamile filin üzücü ölümü halk tarafından sessiz kalmayacak…

Son dakika.. Edirne Valiliği: Yunanistan Bize Ateş Açtı!

 

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.