Harca Harca Bitmez Sloganıyla A101 Market De Neler Satılıyor?

A101 Market

Türkiye’nin her ilinde hatta her ilçesine açılan A101 marketi çok fazla müşteriyi ağırlıyor. Ürünlerin kaliteli ve ucuz olmasından dolayı halkın kalbini bir an da kazandı. Yoğun ilgi ile karşılaşan A101’de market zinciri haline geldi ve her tarafta kendini göstermeye devam etti. Ayrıca haftalık indirim günleriyle birlikte her yer de dolup taşan A101 marketinde neler satıldığı da merak konusu. A101’de neler satılıyor? A101 Aktüel Ürünler neler? A101 Hakkında gibi birçok soruların cevabı bu yazımızda olacak.

A101 Hakkında

A101 Marketi, Türkiye’de indirim marketi pazarına 28 Mart 2008 tarihinde 121 mağaza ile giriş yapmıştır. A101 marketi, Ocak 2020 yılından beri Türkiye’nin 81 ilinde, 923 ilçede 10.001 mağaza ile hizmet vermeye devam ediyor. ”Harca Harca Bitmez ” sloganıyla herkesin tercih ettiği bir market haline geldi.

A101 Aktüel Ürünler

A101 marketi, müşterilerine düşük fiyatlarla ve düşük maliyette gıda ve tüketim malzemeleri sunmaktadır. Buna ek olarak market e-ticarete geçti. Online olarakta ulaşabildiğimiz A101 markete yine eskiden olduğu gibi yerinde de ziyaret edebiliyoruz. Haftalık indirimleriyle büyük ilgi görmeyi başaran markette her geçen gün satışlarını arttırmaya devam ediyor.

A101’de Neler Satılıyor İşte A101 İndirimli Ürünler?

A101 geniş yelpazesi ile marketlerinde her şeyi bulmak mümkün. A’dan Z’ye tüm ihtiyaçların karşılandığı A101 markette neler satılıyor sizler için araştırdık. Market, Elektronik, Ev& Yaşam, Anne& Bebek, Kitap& Kırtasiye, Oto& Bahçe& Yapı, Kozmetik& Kişisel Bakım üzerine 7 kategori mevcut.

A101 Market Kategori

A101 Market kategorisinde, çikolata & bisküvi &kek, cips& çerez, deterjan & temizlik & kağıt, çorbalar, glutensiz ürünler, içecekler, hazır soslar ve salata sosları, kuruyemiş, sıvı yağ, konserve, süt ürünleri& kahvaltılık, un& bakliyat& baharat, meyve& sebze, mutfak malzemeleri gibi ürünlere ulaşmak çok kolay. Taze ve kaliteli ürünleri ile de memnuniyet açısından en üst sıralara yerleşiyor.

A101 Elektronik Kategorisi

A101 Elektronik kategorisinde ise beyaz eşyalar, bilgisayar, elektrikli ev aletleri, telefon & aksesuar, televizyon & ses sistemi gibi teknolojik aletlere indirimli ulaşabiliyoruz. Satılan ürüne göre garanti süresi de veriliyor. Herhangi bir hatalı durumda ise kolayca iade etmek mümkün.

A101 Ev& Yaşam Kategorisi

A101 Ev &Yaşam kategorisinde banyo, ev dekorasyon, ev tekstili, ev ve mutfak gereçleri , evcil hayvanlar, giyim ve aksesuar, saatler, mobilya, seyahat ürünleri, spor & hobi ürünleri, deniz ürünlerine kadar birçok ürüne ulaşabiliyoruz.

A101 Anne& Bebek kategorisi

A101 Anne& Bebek kategorisinde ise bakım, kozmetik, banyo, bebek bezi, bebek giyim, bebek mamaları, bebek oyuncakları, hediyelik, bebek ürünleri, oto koltuğu, ana kucağı, ıslak mendil , bebek güvenlik gibi birçok bebeklere dair ürünler mevcut.

A101 Kitap& Kırtasiye kategorisi

A101 Kitap& Kırtasiye kategorisinde ise kitap ,ofis, kırtasiye, okul gibi ürünlere ulaşabiliyoruz. Özellikle okul sezonunda gelen indirimli ürünler çocukların en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor.

A101 Oto& Bahçe& Yapı kategorisinde bahçe, oto bakım ve aksesuar, yapı markete dair ürünlere indirimli ulaşabiliyoruz.

A101 Kozmetik& Kişisel Bakım kategorisi

A101 Kozmetik& Kişisel Bakım kategorisinde ağız bakım, cilt bakım, el ve ayak bakımı, kişisel bakım, makyaj, parfüm, deodorant, saç bakım ,tıraş ürünleri ,güneş ürünleri en çok satılanlar arasında yer alıyor.

A101 market hem memnuniyet olarak hem de satış olarak herkesin tercih ettiği marketler arasında. Tüm bu satılan ürünlere A101’in kendi web sitesinden online olarak ulaşabildiğiniz gibi size yakın olan şubelerden de kolayca satın alabilirsiniz.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.