”Hasan Can Kaya” Konuşanlar All Star Biletleri Nasıl Alınıyor

Hasan Can Kaya Konuşanlar All Star

Hasan Can Kaya Konuşanlar All Star başlıyor. Yediden yetmişe herkesin severek takip ettiği Konuşanlar programı all star ile geri döndüğünü açıkladı. Hasan Can Kaya’nın komikliği, esprileri, samimi sohbeti ile herkesin gitmek istediği Konuşanlar programına biletlerinin nereden alındığı da merak ediliyor. Sizler için bu yazımızda hepsini anlatıyor olacağız.

Hasan Can Kaya Konuşanlar All Star Programı İle Sahnede

Hasan Can Kaya ilk olarak YouTube’da Konuşanlar adındaki kanalında sergilediği performansıyla tanınmıştı. Kısa süre içerisinde milyonlarca kişi tarafından sevilen Hasan Can Kaya ardından dijital platform olan Exxen üzerinden gelen teklif ile programı artık orada sunmaya başladı. Gittikçe fenomen haline gelen Konuşanlar programına herkes katılmak istiyor.

Hasan Can Kaya Konuşanlar All Star

Hasan Can Kaya, her bölümde güldürmeyi sürdürüyor. Seyirciler ilişkiler hakkında anısını paylaşıyor, başlarına gelen ilginç olayları aktarıyorlar. Programa katılan herkes eğleniyor, gülüyor bazılarımız ise tüm bunları uzaktan izliyor. Çünkü Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programına bilet almak pek kolay değil.

Konuşanlar All Star Programına Bilet Alıyoruz

Hasan Can Kaya’nın muhteşem sunumuyla, İzlenme rekorları kıran, Türkiye’nin en popular ve komik programı Konuşanlar All star için vakit geldi. Hasan Can Kaya İnstagram üzerinden 28 Temmuz Çarşamba 20.45 ve 29 Temmuz Perşembe 20.45’de Harbiye açık hava sahnesinde olacağını bildirdi. Bunun üzerine herkes bilet almak için harekete geçti.

Konuşanlar All Star Programına Nasıl Bilet Alıyoruz?

Konuşanlar All Star programına bilet almak isteyenler mobilet üzerinden biletlerini kolayca alabilirler. 5 kategori ve 1 protokolden oluşan bilet fiyatları şu şekilde. Eğer protokolden almak isterseniz 575 TL’den, 1.kategoriden almak isterseniz 420 TL’den satılıyor. Hemen ardından 2.kategori 350 TL’den satışa sunulmuş durumda. 3.kategori 300 TL, 4.kategori 200 TL, 5.kategori ise 150 TL’den satılıyor. Biletlerin çoğu tükenmiş durumda, kalan biletler ise hızla tükeniyor.

Konuşanlar All Star Programı Bilet Fiyatları

Etkinliğe katılacak olanlar içinde dikkat edilmesi gereken kurallar yayınlanmış durumda. Etkinlik girişinde Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacaktır. 6 yaş altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş ve üstü bilete tabidir. Etkinlik, Sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeni ile gerçekleşecektir. Kurallar gereği tüm seyirciler maskeli olmak zorundadır. Konser alanına dışardan yiyecek ve içecek alınmayacaktır. Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır. Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Hasan Can Kaya Kimdir?

Hasan Can Kaya 1989 yılında doğdu. Mesleğini de tiyatro ve komedyenlik alanında seçen Hasan Can Kaya, kendi yazdığı senaryo ve hikâyeleri film hâline dönüştürmek adına senaristlik de yaptı.1 Kadın 1 Erkek dizisinin senaristliğini yaptı. 2020 yılı başı itibarıyla Konuşanlar adındaki programıyla YouTube’da çok farklı bir format sunan Hasan Can Kaya’nın bu gösterileri, birçok kişi tarafından beğeniyle izleniyor. Bunun yanında stand up gösterileri de yapıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.