Hasan Can Kaya: Konuşanlar Harbiye Bileti Al

Son güncelleme:

Başarıları ve insanları gülmekten kırıp geçiren programları ile sık sık gündeme gelen Hasan Can Kaya, Mayıs ayında Harbiye’de bir ‘Konuşanlar All Star’ gösterisi planladığını hayranları ve izleyicileri ile paylaştı. Ünlü komedyen, sosyal medya hesabında paylaştığı bir açıklama ile izleyicilere müjdeyi şu şekilde verdi: ” Mayıs ayında Harbiye’de yapmayı planladığımız ‘Konuşanlar All Star’ için, sizin ilk üç Konuşan adayınız kim? Yorumlara yazınız.” Heyecanla beklenen Harbiye’deki Konuşanlar All Star gösterisi için Hasan Can Kaya’nın sorusuna gelen cevaplar ise, Cem Yılmaz, Tarkan, Serenay Sarıkaya, Acun Ilıcalı gibi ünlü isimler oldu. Peki bu efsane Harbiye gösterisine nasıl bilet alınır? Gösteriyi izlemek için Konuşanlar Harbiye Bileti Al

Hasan Can Kaya, Harbiye’de bir gösteri sergileyecek.

Ülkenin Dört Bir Yanında Sergilediği Gösterileri ile Türkiye’de En Çok İzlenen Komedyenlerden Biri Oldu.

Sahnelerde başladığı gösterilere YouTube kanalında devam eden Hasan Can Kaya’nın talk show gösterileri, geçtiğimiz aylarda Acun Ilıcalı’nın dijital platformu olan Exxen’e taşınmıştı. Uzun bir senaristlik geçmişi de olan ünlü komedyen, binlerce hayranı ile tüm Türkiye’nin samimiyeti ile baş tacı yaptığı değerli bir isim. Aslen Malatyalı olan ünlü komedyen Hasan Can Kaya, 16 Aralık 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Küçük yaşlardan beri konuşmaları ile çevresindekileri kendisine hayran bırakan Hasan Can Kaya, yaratıcı mizahı ile birçok popüler projenin de senaristi. Başarılı komedyen, geçmişte Leman Kültür ve daha birçok sanat merkezinde binlerce izleyiciyi gülmekten kırıp geçirmesiyle ve gösterilerine bir gelenin tekrar tekrar gelmek istemesi ile ünlendi. Tiyatro alanında da uzun ve başarılı bir geçmişe sahip olan Hasan Can Kaya, her projede adından başarı ile söz ettirmeyi başarıyor. Sahip olduğu orijinal mizahı ile uzun yıllar boyunca komedi sektöründe binlerce insanın ilacı olan Hasan Can Kaya, Beşiktaş Kültür Merkezi’nde de bir süre yer aldı ve daha sonra kendi projeleri ile devam etmek istediğini açıklayarak buradan ayrıldı. Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli popüler programın son sezonunda oyuncu olarak da yer alan Hasan Can Kaya, daha sonra 1 Erkek 1 Kadın isimli yine ekranlarda popüler olan dizinin senarist ekibinde de yer aldı. Senaristliğini yaptığı başarılı işler ile bu alanın en iyilerinden olarak kabul edilen Hasan Can Kaya, Türk komedisine pek çok yapım kazandırdı.

Harbiye Açıkhava’da Hasan Can Kaya.

Kendi Projelerini Yaratmakta Her Zaman Başarılı Oldu.

Başarılı senaristlik serüvenin ardından stand up gösterileri ile ülkenin dört bir yanında binlerce insanın beğenisini toplayan Hasan Can Kaya, ilk stand up gösterilerinden itibaren bu alanda yer alan en iyi gösteri sanatçılarından biri olarak gösterilmeye başlandı. İlk stand up gösterisi BKM Mutfak’ta gösterilen başarılı komedyen bu ilk gösteriden sonra izleyicilerden olumlu eleştiriler ve övgüler aldı. Bu güne kadar yaşadığı birbirinden sıcak ve samimi anıları izleyiciler ile paylaşan Hasan Can Kaya, hayatın gerçeklerini iyi tespit edilmiş gözlemler halinde başarılı bir şekilde sahneye aktarıyordu. İzleyicilerin çok iyi vakit geçirdiklerini belirttikleri bu gösterilerde izleyiciler aynı zamanda gülmeden geçirdikleri bir dakika bile olmadığını dile getiriyorlardı. İlk gösterisinden itibaren medyada da sıkça yer alan Hasan Can Kaya için, ‘Stand Up’ın Yeni Yıldızı’ gibi ifadeler kullanıldı. Kısa zamanda sosyal medyada da tanınır hale gelen Hasan Can Kaya, gerçeklik dolu tespitleri ile izleyicilerin aralıksız bir gülme ile izlediği sahne performanslarına imza attı. Leman Kültür Sahne’de her hafta gösterisi olan Hasan Can Kaya, bu gösteriler ile izleyicilere kaliteli bir vakit sunuyordu. Leman Kültür Sahne’deki performansları ülkenin dört bir yanında da gösterilen Hasan Can Kaya, her bölgeden ve her şehirden binlerce insanın gönlünde taht kurdu.

Hasan Can Kaya’nın Yılın En İyi YouTube Yayıncısı Ödülü.

Sahnedeki İzleyici Kırıp Geçirmesi, Ekranlarda da Devam Etti.

Sahnelerde başlayan bu büyüleyici gösterilerin dijital ortama taşınması, izleyicilerde Hasan Can Kaya için aynı düşüncelerin oluşmasını sağladı. Hasan Can Kaya’nın YouTube kanalında başlayan Konuşanlar adlı programı, milyonlarca insan tarafından tıklanma rekoru kırdı ve sosyal medyada viral oldu. Bu platformdaki tüm videoları daha sonradan Acun Ilıcalı’nın dijital platformu olan Exxen’e taşınan Hasan Can Kaya, bu yılın 1 Ocak tarihinden beri burada izleyicilerin kaliteli vakit geçirme sebebi oldu. Her yeni bölümü heyecanla beklenen Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar Extra programı, her hafta farklı orijinal içeriklerle Exxen’de karşımıza çıkıyor. Exxen‘in en beğenilen içeriklerinden biri olan Konuşanlar programında, konuşmacı Hasan Can Kaya, konuşanların arasından birini gözüne kestiriyor ve bu seçilmiş kişi için sorular ve ilginç tespitler üretiyor.

Hasan Can Kaya Harbiye Bileti Nasıl Alınır?

Hasan Can Kaya’nın Efsane Harbiye Gösterisine Nasıl Bilet Alabilirsiniz?

Bu programları ile birçok övgü alan Hasan Can Kaya’nın gösterileri için alınan biletler kısa sürede tükeniyor. Harbiye gösterisine bilet bulmak isteyenlerin sıraya girmesi ile Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programı hayranları, nasıl bilet alacaklarını araştırmaya başladı. Harbiye gösterisi dört gözle beklenen Hasan Can Kaya, bu gösterinin müjdesini de sosyal medya hesabından verdi. Daha önce de Harbiye’de unutulmaz bir gösteri sergileyen ve izleyicilere müthiş bir gece yaşatan Hasan Can Kaya’nın Harbiye biletleri, günler öncesinden tükenmişti. Bu nedenle gösteriyi izlemek isteyenlerin elini çabuk tutması gereken Harbiye Konuşanlar All Star gösterisi için nasıl bilet alınacağı, büyük merak konusu haline geldi. Geçtiğimiz yıllarda Harbiye Açıkhava’da yapılan bu Stand Up Party adlı gösteriye yaklaşık 2500 kişi katıldı ve Hasan Can Kaya’nın bu gösterisi, tüm izleyenleri kahkahaya boğdu. Gergedan Yapım’ın düzenlediği bu stand up gösterisi, birçok ünlünün katılımı ile renklendi. İzleyenlerin arasında Acun Ilıcalı, Muzaffer Yıldırım, Hakan Yılmaz, Cengiz Şahin, Ömür Özdemir, Zeynep Bastık, Tolga Alkış gibi başarılı isimlerin yer aldığı Harbiye’deki stand up gösterisi, bu yılın mayıs ayında da heyecanla bekleniyor. ‘Güldükçe Çoğalıyoruz’ başlığı ile milyonlarca insana ilaç olan Hasan Can Kaya, yine aynı enerji ile bu yıl Mayıs ayında bir açık hava sahne gösterisi daha düzenlemeyi planlıyor ve bu gösteriye bu zaman kadar Konuşanlar programına katılmış en renkli konuşmacıyı konuk etmeyi planlıyor. İzleyicilerin en çok Apo ve Nesrin isimli konuşmacılara talep ettiği Harbiye gösterisi için, Musa isimli konuşmacı da aday gösteriliyor.

Exxen’deki Konuşanlar programı.

Harbiye Gösterisi İçin Biletler Nereden Temin Edilir ve Bilet Fiyatları Nelerdir?

Geçtiğimiz aylarda yapılan açık hava gösterilerinde 89.75 tl’den başlayan bilet fiyatları, 246.50 lira en yüksek fiyat ile kapatılmıştı ve gösteride bilet alımı için sekiz kategori belirlendi. Protokol kısmının da olduğu Hasan Can Kaya’nın açık hava gösterisinde, protokol kısmında gösteriyi izlemek için ödenmesi gerek bilet fiyatı ise 280 tl olarak belirlenmişti. Son üç kategorinin ve protokol kısmının tükendiği açık hava sahnesi gösterisinde diğer protokol fiyatları ise değişkenlik gösterdi. Koronavirüs önlemleri dahilinde gerçekleştirilen açık hava sahnesi için izleyicilerin uyması gereken krallar da bilet alımı sırasında izleyiciye sunuldu. 16 yaş sınırının olduğu etkinliğe, 16 yaşından küçüklerin alınmaması kararı alındı. Bilet kontrollerinin etkinlik girişinde yapılacağı gösteride, izleyicilerden biletlerini telefondan göstermeleri istendi. Koronavirüs önlemleri dahilinde yapılan açık hava gösterisinde, izleyicilerden koronavirüs önlemlerine uyulması istendi. Bu önlemler dahilinde alana girerken izleyicilerden, alana girerken maske takmaları ve gösteri süresince maskelerini kapalı tutmaları istendi. Maske takma kuralı dahilinde istenilen hassasiyeti göstermeyen izleyiciler, uyarıldı. Sosyal mesafe kuralına da uyulması istenen katılımcılardan, oturma düzenine uygun olarak gösteriyi izlemeleri istendi. Biletin üzerinde yazan koltuk numarasına uygun olarak oturan izleyicilerden, yer değişikliği konusunda ısrar edilmemesi istendi. Hasan Can Kaya’nın bu açık hava gösteri biletleri Biletix’te satılmıştı, bu gösteri için de satış adresinin Biletix olacağı tahmin ediliyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.