Hasan Can Kaya Ve Sevgilisi

Son güncelleme:

Konuşanlar programının yıldızı Hasan Can Kaya ve sevgilisi merak konusu oldu. Talk Show sırasında sürekli ismi geçen Sultan San ile ilgili merak edilen her şey burada.

Hasan Can Kaya Kimdir?

Hasan Can Kaya Ondan Sürekli Bahsediyor

Konuşanlar ile gündeme bomba gibi düşen Hasan Can Kaya gittikçe ün kazanıyor. Sohbetlerin samimiyeti ve rahat ortamı ile herkesin ilgisini çeken programda her çeşit insanı görebiliyorsunuz. Belki de insanların normal hayatta anlatmaya çekineceği konuları bile rahatça ve kahkahalarla anlatabildiği bir ortam var Konuşanlar’da. Sohbetler sırasında konu dönüp dolaşıp Hasan Can Kaya’nın özel hayatına da giriyor. Kız arkadaşından her programda bahseden Hasan Can Kaya yanlış anlaşılmaları engellemek için sık sık sevgilisine gönderme yapıyor. Kaya, bel altı şakaları insanlara yapmaktan kaçınmıyor ancak kendisinden bahsedildiğinde kız arkadaşına sevgilerini gönderiyor.

Best Couple : Hasan Can Kaya ve Sultan San

Hasan Can Kaya Sevgilisi İle Nasıl Tanıştı?

Hasan Can Kaya çok merak edilen sevgilisini doğum gününde Instagram hesabı üzerinden bir fotoğraf paylaşarak herkese gösterdi. Sultan San 16 Aralık tarihinde beraber oldukları bir fotoğraf ile iyi dileklerini ifade etti ve aşklarını herkese kanıtladı. İki yılın üzerinde bir zamandır birlikte olan çift mutluluklarını ara ara takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor. Ve işte bomba haber geliyor. Konuşanlar programının yönetmeni de Sultan San. İkili birbirlerine çok yakışmalarının yanında aynı sektörde çalışıyorlar. Hasan Can Kaya ve sevgilisi Sultan San çiftinin nerede tanıştıkları bilinmiyor ancak geçmişlerinde yer aldıkları ortak projelerden birinde olduğu tahmin ediliyor.

Bebişleri Yaş Farkı

Hasan Can Kaya ve Sevgilisinin Arasındaki Yaş Farkı

Sultan San ve Hasan Can Kaya beraber fotoğraf paylaştıktan sonra ise akla gelen birçok soru oldu. Sultan San ne iş yapıyor veya Sultan San kaç yaşında sorularının cevabı ise yazımızda. Hasan Can Kaya 1989 doğumlu yani 31 yaşında. Sultan San ise 1983 yılında doğmuş. Hasancan Kaya ve Sultan San arasında 6 yaş var. Umuyoruz ki bu çiftin mutluluğu toplumun yaş farkı konusundaki önyargısını kırmaya yardımcı olur. Kadının erkekten büyük olmaması gerektiği gibi söylemler ikilinin 2 yıldır huzurlu ve sağlıklı bir ilişki devam ettirmesine engel olamıyor.

Sultan San Kimdir

Sultan San Neler Yapıyor?

Hasan Can Kaya’nın sevgilisi Sultan San, televizyon ve tiyatro dünyasına kendini adamış durumda. Aktif olarak Exxen’de yayınlanan Konuşanlar programının yönetmenliğini yapan Sultan San geçmişte de birçok iyi projede yönetmenlik ve yardımcı yönetmenlik yaptı. Hasan Can Kaya’nın yeni programı olan Bir Yeraltı Sitcom’unda da çalışan Sultan San aşağıdaki yapımlarda da yer aldı:

  • Güldür Güldür Show
  • Güldüy Güldüy Show
  • Konuşanlar
  • Şöhret
  • İnsanlar Alemi
  • 5er Beşer
  • Can Dostlar
Hasan Can Kayanın Sevgilisi Kimdir

Hasan Can Kaya Sevgilisini Konuşanlar’a Davet Edecek Mi?

Hasan Can Kaya dilinden düşüremediği bebişi Sultan San’ı Konuşanlar sahnesine çıkarmalı. İnsanlar tarafından oldukça ilgi odağı haline gelen ve merak edilen bir konunun aydınlatılması izleyicileri daha da memnun edecektir. Ayrıca Hasan Can Kaya’nın bu sırada göstereceği tutum da merak ediliyor. Sevgilisinden korktuğu(!) iddia edilen Hasan Can Kaya bakalım Sultan Hanım’ın yanında nasıl davranacak. Bu soru yöneltildiğinde ise ilerleyen zamanlarda neden olmasın tarzında cevaplar veren Kaya her seferinde köşeye sıkıştırılıyor.

Nasıl Konuşanlar Bileti Satın Alınır?

Güldür Güldür Show Yönetmeni: Sultan San

Konuşanlar Son Bölümlerin’den En Komik Sahneleri

Konuşanlar son bölüm

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.