Havada Uçan Ampul Flyte

Son güncelleme:

Nesnelerin kendi kendine hareket etmesini sağlamak herkesin hayalidir. Simon Morris de çocukluğundan beri bu duruma oldukça takınlıydı. Nesnelerin havada asılı kalmasını isteyen Simon Morris, sıradan görünen bir kaykayın uçmasını sağlayarak uçan bir kaykaya çevirmiş. Ancak bu kaykay üzerine binilebilir özelliklere sahip olamamış.

Flyte özellikleri nedir?

Günümüzde de kendi kendine havada duran nesneler oldukça dikkat çekici ve araştırılan bir durum. Flyte ise bu durumu gerçekleştiren ürünlerden bir taesi. Thomos Edison ve Nikola Tesla gibi bilim insanlarını onurlandıracak bu icat gelecek zamanda oldukça severek kullanılacak gibi duruyor.

Peki Flyte nedir? Flyte nasıl kullanılır? Flyte özellikleri nedir? Flyte avantajları nedir? Flyte fiyatı nedir?

Flyte nedir?

Flyte nedir?

Flyte, havada kalmayı başaran bir ampül olarak karşımızda. Havada asılı kalmasını sağlamak için elektromanyetizmadan, yanması için ise rezonant endüktif kublajdan yararlanılıyor. Flyte’ın görünümü bir ampüle benziyor. Böylece ona uçan bir ampül diyebiliriz. Çünkü havada asılı kalma özelliğiyle bu ismi hak ediyor.

Flyte, havada asılı kalma özelliğiyle son derece şık ve farklı bir ürün. Bu yüzden Flyte, yakın zamanda herkes tarafından severek kullanılacak gibi duruyor.

Flyte özellikleri ve avantajları nedir?

Flyte avantajları nedir?

Flyte, havada asılı kalabilen ve ampül şeklinde üretilen yeni bir icat olarak karşımızda. Bu ürün yeni buluşlara öncelik olacak gibi duruyor. Morris, ocak ayında yapış oldukları lansman sonrasında ürünün beğenildiğini ve çok fazla ürünün satışı yapıldığını söylüyor. Flyte üretmek için bir araya gelen ekibin yeni planları da var. Yakın zamanda Lyfe adlı bir ürün üreteceklerini duyurdular.Havada asılı kalabilen bitki olan Lyfe sonrasında daha da çoğalacak. Büyük hedef ise havada asılı kalmayı başaran bir ekosistem oluşturmak. Eğer bu başarılırsa son derece dikkat çekici olacak gibi görünüyor.

Flyte, yakın zamanda yeni buluşlar için büyük bir adım gibi duruyor. Hava uçan nesneler görmek herkesin hoşuna gidecek bir durum. Herkesin hayali olan bu durum gerçekleşirse son derece eğlenceli bir dünyaya merhana diyebiliriz.

Flyte fiyatı nedir? Flyte, 349 Dolar olarak belirlenen bir fiyatla piyasaya sürüldü. Oldukça dikkat çekici olan bu ürün, yakın zamanda herkes tarafından tercih edelecek ve severek kullanılacak gibi duruyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.