Hayatımızın Bir Parçası Olan Google ve Google Hizmetleri

Google hizmetleri, sürekli hayatımızın içinde olan ve hayatımızı kolaylaştıran türden. Sadece arama butonu olarak değil, hayatımızın bir parçası haline gelen Google’ın hizmetlerini tek tek gözden geçirelim.

Google Play

Google Play nedir?

Telefonumuzu eğlenceli ve kullanışlı hale getiren uygulamalara ulaşmamızı sağlıyor Google Play. En sevidiğimiz mağaza olarak yanımızda sürekli.

Telefonumuzun Baş Tacı ”Google Play” adlı yazımızla Google Play’i daha yakından tanıyabilirsiniz.

Google Translate

Google Translate nedir?

Google Translate her an her yerde çeviri yapmamızı sağlayan ve kullanımı kolay olan bir hizmet. Sesli olarak da cümleleri bize sunarak yeni bir dil keşfetmemizi sağlıyor.

Google Translate’i daha yakından tanımak için Her An Yanımızda ”Google Translate” adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Google Maps

Google Maps nedir?

Google Maps gün içinde birine er sormamızı gerektirmeden bizi istediğimiz yere götürüyor. Hem de bunu elimizden tutar gibi sokak sokak gezdirerek ve detayı tarif ederek yapıyor.

Google Maps ile detaylı bilgi için Evde Otururken Bize Dünyayı Gezdiren ”Google Maps” adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

Google Earth

Google Earth nedir?

Bir diğer Google mucizesi de Google Earth. Sokakları dışarı çıkmadan keşfetme olanağı veriyor bize. Böylecek gitmeden sokakları 3D gezebiliyor ve dolaşabiliyoruz.

Google Earth hakkında detaylı bilgiye Keşfe Hazır Mısınız? Google Earth Ile Dünyayı Keşfedin adlı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Google Drive

Google Drive nedir?

Telefonumuzda yer kaplayan ve sürekli karşımıza çıkan dosyaları sakladığımız gizli kutumuz Google Drive. İnternetin olduğu her yerde ulaşabildiğimiz dosya ve fotoğraflarımızı bizim yerimize taşıyor sağ olsun.

Google Drive ile ilgili merak edeceğiniz detayları Dosyalarınız Güvende! Google Drive’ın Avantajları adlı yazımızda topladık.

Google Akademik

Google Akademik nedir?

Araştırma yapmak istiyorum ama her şey çok karışık diyorsanız Google ona da çare buldu. Google Akademik ile araştırmanızı yapabilir ve sunulan fazla seçenekle detaya inebilirsiniz.

Kullanımı ve detaylarıyla Google Akademik Nedir? Ne İşe Yarar? yazımızla Google Akademik keşfe hazır.

Google Classroom

Google Classroom nedir?

Öğretmen ve öğrenci iletişimini sağlayan, sanal bir sınıf ortamı hazırlayan bu uygulama bilgi aktarımını kolay hale getiriyor. Yeni sanal sınıfınız Google hizmetleri ile Google Classroom olarak karşınızda.

Daha detaylı bilgiye Google Classroom Nedir? Ne Işe Yarar? adlı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Google Asistan

Google Asistan nedir?

Her zaman yanımızda ve bize yol gösterici olan Google Asistan zaman kaybı yaşamanıza izin vermiyor. Modern yaşamda harcanıp giden yoğun hayatımızda bize yardımcı olan Google Asistan zaman kaybı yaşamadan telefon kullanmamızı sağlıyor.

Google Asistanı daha yakından tanımak isterseniz Her Daim Yanınızda ”Google Asistan” yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.