Hayranları ile Evlenen Ünlüler

Son güncelleme:

Hayran olduğu ünlü ile evlenen birçok kişi bulunmaktadır.  Oldukça ilginç tanışmaları olanlar vardır. Bazıları konserler aracılığı ile tanışmıştır. Bazıları ise arkadaşları yardımı ile tanışmıştır. Bu arkadaşlık aşka dönüşmüş ve evliliğe kadar ilerlemiştir. Elbette tanışma şekilleri farklı şekillerde olabilmektedir.

Tarkan ve Pınar Dilek Evliliği

Pınar Dilek, Almanya’da gittiği bir konserde Tarkan ile tanıştı.  Tarkan ile olan arkadaşlığı zamanla sevgililiğe doğru ilerledi. Pınar Dilek küçüklüğünden beri Tarkan hayranı olup evlenme fırsatını yakaladı. En çok konuşulan ünlü evliliklerinden birini yapan çift olmuşlardır. Böylece Pınar Dilek de hayranı olduğu ünlü ile evlenenler arasında yer aldı.

Kenan Doğulu ve Beren Saat Evliliği

Her ne kadar Beren Saat ünlü olsa da kendisi Kenan Doğulu hayranıdır. Bu hayranlık liseye kadar dayanmaktadır. Beren Saat de hayranı olduğu Kenan doğulu ile 2014 yılında evlendi. Beren Saat de Kenan doğulu ile evlenerek, hayranı olduğu ünlü ile evlenenler arasında yer aldı.

Yaşar ve Merve Oğuz Evliliği

Bir kitap fuarı vesilesiyle tanışan çift de evlenmişlerdir.  Yaşar, imza gününde kız kardeşinin çektiği video ile Merve Oğuz’u görür. Merve Oğuz o gün Yaşar’a kitap imzalamak için oraya gitmiştir. Daha sonra tekrar karşılaşma imkânı bulan çift sevgililiklerinin ardından evlenmiştir. Böylece Merve Oğuz da, hayranı olduğu ünlü ile evlenenler arasında yer alanlardan olmuştur.

Anıl İlter ve İpek İlter Evliliği

İpek İlter, Anıl İlter’i izlediği bir fragman ile görüp hayran kalmış. Ve sosyal medya ya onunla evleneceğini paylaşmış. İnternet üzerinden konuşmaya başlamışlar. İpek İlter hayranı olduğu Anıl İlter ile 2009 yılında evlenme fırsatını yakalamıştır. İpek İlter de Anıl İlter ile evlenerek, hayranı olduğu ünlü ile evlenenler arasında yer aldı.

Anne Hathaway ve Adam Schulman Evliliği

Adam Schulman, Anne Hathaway hayranıydı. Bunun için arkadaşları aracılığı ile Anne Hathaway ile tanıştı.  Anne Hathaway da Adam Schulman’a aşık olup evlendi. Evlilikleri California 100 kişilik bir tören ile  gerçekleşti. Adam Schulman hayranı olduğu Anne Hathway ile evlenmeyi başardı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.