Hedera Hashgraph Genel Ağı

Hedera kendisini, geliştiricilerin neredeyse gerçek zamanlı fikir birliğiyle güvenli, adil uygulamalar oluşturabilecekleri merkezi olmayan bir genel ağ olarak tanımlıyor. Platform, Avery Dennison, Boeing, Deutsche Telekom, DLA Piper, FIS (WorldPay), Google, IBM, LG Electronics, Magalu, Nomura, Swirlds, Tata Communications, University College London (UCL) dahil olmak üzere küresel üyelerden oluşan bir konsey tarafından sahiplenilmekte ve yönetilmektedir.

Hedera Hashgraph Değeri ₺0,268607 TRY

Hedera Mutabakat Hizmeti (HCS), herhangi bir uygulama veya izin verilen ağ için bir güven katmanı görevi görür ve değişmez ve doğrulanabilir bir mesaj günlüğü oluşturulmasına izin verir. Uygulama mesajları, uzlaşı için Hedera ağına gönderilir, güvenilir bir zaman damgası verilir ve sıralanır. Bir tedarik zincirindeki varlıkları izlemek, bir reklam platformunda denetlenebilir olay günlükleri oluşturmak ve hatta merkezi olmayan bir sipariş hizmeti olarak kullanmak için HCS’yi kullanabilirsiniz.

Piyasa Değeri ₺1.420.542.246 TRY

Hedera, web ölçeğinde çalışan merkezi olmayan uygulamaları desteklemek için sıfırdan oluşturulmuş halka açık bir defter ve yönetim organıdır. Geliştiriciler, uygulamalarına doğrudan hesaplama güveni oluşturmak için dağıtılmış muhasebe teknolojilerini kullanır.

Hedera Hashgraph Değerleri

Piyasa Değeri: $190,47M
Piyasadaki Arz: HBAR5,29B
Toplam Arz: HBAR0
(24S) Hac.: $9,66M
Değ (7G): -21,53%

24 Saatlik Hacim ₺84.021.909 TRY

Hedera Hashgraph Geleceği

Hashgraph, konsensüs algoritması dağıtılmış fikir birliğini kolaylaştırdığı için çok daha iyi bir sistemdir. Hashgraph’ın dağıtılmış defter teknolojisinin geleceği olması gerekiyor. Hashgraph, üstün bir veri yapısına sahip olduğu için blockchain teknolojisinin mücadele ettiği birçok sorunu da çözebilecek.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.