HedgeTrade Sosyal Ticaret Platformu

Son güncelleme:

HedgeTrade, dünyanın en iyi tüccarlarının bilgilerini paylaştıkları, blockchain odaklı bir sosyal ticaret platformudur. Tüccarlar tahminleri, kullanıcıların erişmek için satın alabilecekleri veya kilidini açabilecekleri akıllı sözleşme destekli bir plana gönderirler.

David Waslen CEO koltuğundadır.

HedgeTrade Nasıl Alırım?

Kripto para borsalarının çoğunda HedgeTrade (HEDG) satın almak için, ticaret yapmak için zaten Bitcoin (BTC) veya Ethereum (ETH) olması gerekir. Kredi kartınızı veya banka hesabınızı kullanarak Coinbase’de kripto para birimini kolayca satın alabilirsiniz.

HedgeTrade platformunun kripto parası HedgeTrade Coin’dir.

Kullanıcılar bu platform sayesinde yatırım bilgilerini ve tavsiyelerini diğer kullanıcılar ile paylaşabilme imkanına sahip oluyor. HedgeTrade, Blockchain teknolojisini kullanarak sosyal yatırım alanında yenilikler getirmeyi hedeflemektedir.

HedgeTrade Değerleri

Piyasa Değeri: $481,75M
Piyasadaki Arz: HEDG301,53M
Toplam Arz: HEDG0
(24S) Hac.: $1,11M
Değ (7G): -6,21%

HedgeTrade kendisini “sosyal yatırım platformu” olarak tanımlar.

HedgeTrade, dünyanın en iyi tüccarlarının bilgilerini paylaştıkları bir platform olmayı hedefliyor. Tüccarlar tahminleri, kullanıcıların erişmek için satın alabilecekleri veya kilidini açabilecekleri akıllı sözleşme destekli bir plana gönderirler. Taslak doğruysa tüccarlar ödüllendirilir, aksi takdirde kullanıcının satın alması iade edilir. HedgeTrade, blockchain teknolojisini kullanarak sosyal ticarette devrim yaratmayı hedefliyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.