Hepinizin Kaçtığı İkizler Burcu Yükseleni Ve Evler

İkizler Burcu Kadın Ve Erkek Özellikleri

İkizler Burcu Özellikleri

Değişken nitelikli, hava elementine sahip İkizler burcunun yönetici gezegeni Merkür’dür. Kendini düşünceleri yoluyla arar, mantığın en yüksek seyirli burçlarından biridir. Çok meraklıdır her konu hakkında bir şeyler bilmek, öğrenmek ister ama bunları derine indirmez yüzeyseldir. Çok zeki ve hazır cevaptır. İletişimdeki gücü onu herkesin ayarına göre konuşabilme yeteneği verir. Becerikli, çok yönlü, esnek, hareketli ve akıcıdır. Zihin çok analitik ve değişken olduğu için inançlar, etik değerler, ahlaki kurallarda tarafsızlığı seçer. Bu durum onu kolay yalan söylemeye eğilimli yapar. Sözler hareketlerden daha önemlidir fakat ikizler burcu dinlemekten çok konuşmayı sever, karşı tarafı içtenlikle dinlemeyi öğrenmelidir. Vücutta sinir sistemi, eller, omuzlar, kollar, akciğeri temsil eder.

İkizler Burcu Hangi Ay?

21 Mayıs – 21 Haziran tarihleri İkizler burcunda doğan insanların tarihleridir

İkizler Burcu Kadını

İkizler burcu kadını, farklılık ve değişiklikten oldukça hoşlanır. Fakat bu kimi zaman onu tutarsız ve kararsız biri haline de getirebilir. Zekasıyla krizleri çok pratik ve hızlı bir şekilde çözebilir. Samimiyeti, neşesi, heyecanı daha ilk konuşmada bile sizi etkileyebileyecek derecededir. İlişki de ne yapması gerektiğini söylemeyin çünkü hem emir almaktan hem sınırlandırılmaktan hoşlanmaz. Hareketli, deneyime ve yeniliklere açık, eğlenceli, anlayışlı birini arar. Kısıtlamadan hoşlanmadığı için yanında rahat olabileceği kişiler ilgisini çeker. Cinsel hayatında da, enerjisini ve yenilikçi tarafını yansıtır. Tabuları olan değil, tabuları beraber yıkacağı ve onu tamamlayacak birlikteliklerden de kolay kolay vazgeçmez.

Çoğu kadın ikizler burcu erkekten neden kaçar?

İkizler Burcu Erkeği

İkizler burcu erkeği, iletişimde mutlaka zekasını ve eğlenceli mizahını ortaya koyar. Kültürlü, hareketli, kibar, değişken yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Antik dönem gezgin ve kaşiflerin ikizler burcu olması tesadüf değildir, seyahate de oldukça düşkündür. Flörtöz olduğu için çabuk sıkılır ve uzun bir ilişki de kaçak oynayabilir. Enerjisi yüksek, her an onun canlılığını yakalayabilecek, zeki kişilere çok çabuk ikna olabilir. Fakat hep bir sonrakini merak ettiği için bağlanmakta zorlanabilir. Cinsel hayatında fiziki özelliklerin yanında zeka onun için çok önemlidir. İlk çekim karşısındakinin zekasına karşı başlar. Geleneksel, durağan bir cinsel hayat onun için kabus olabilir, yeni deneyimler ve fantezilerse vazgeçilmezidir.

İkizler burcunun yükseleni

Yükselen İkizler Burcu

Yükselen ikizler burcu, çift karakterli ve değişkendir. Giyindiği tarza göre bile değişebilir. İnce uzun fit görünümünden yaş tahmini zordur. Kişiliği muzip, oyunbaz, afacan bir çocuk gibidir. Sevgi ihtiyacı herkesten çok olabilir fakat biriyle duygusal bağ kurduğunda özgürlüğü baskı altında gibi hissedip korkuya kapılabilir. Yüzeyselliğinden dolayı heyecan ve macera peşinde koşarken ardında kimleri bıraktığını, kimleri incittiğini pek umursamayabilir. Eğer özünü algılayabilirse gelişim ve büyüme yine bu ikilemleri sayesinde olabilir. Ruhsal büyüme sıkılganlığını ortadan kaldırabilecek bir gelişimdir. Öğrenmek için doğmuştur, yaptığı işin önemli bir anlamı olduğunu düşünürse zekasını insanlık adına kullanabilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.